Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Denizbank Maaş Hesabı Sorgulama

Denizbank maaş hesabı sayesinde hem maaşlarınızı sorunsuz bir şekilde alabilir hem de Denizbank hesap kartının avantajlarından yararlanabilirsiniz. Denizbank ile anlaşmalı bir kurumunuz varsa veya maaşınızı Denizbank’a taşımak istiyorsanız hemen bir Denizbank şubelerine gelerek maaş bordronuz ile hesap açabilirsiniz. Denizbank maaşını kendisinden alan müşterilerine aynı zamanda pek çok fırsat ve avantaj da sunmaktadır. Denizbank maaş hesabı ile birlikte kolay bir şekilde internet üzerinden alışveriş yapma imkanına da sahip olursunuz.

Denizbank maaş ödeme sistemini kullanacak olan iş verenler de pek çok kolaylığa sahip olabiliyor. Denizbank Maaş ödeme sistemi sayesinde şirketiniz, çalışanlarının maaşlarını kolay bir şekilde gerçekleştirir ve maaş ödeme opsiyonel ücretlerini ödemeye gerek kalmadan maaşları hesaplara aktarır. Böylece işlemleriniz daha hızlı bir şekilde gerçekleşir. Denizbank ile birlikte maaş bilgilerinizi elektronik ortamda kontrol edebilirsiniz. Bilgilerinizi Denizbank’a iletmeniz durumunda ve maaşınızı Denizbank şubelerinden almanız durumunda bütün maaşlar ödeme tarihinde personelinizin hesaplarına anında aktarılır. Böylece personeliniz tüm Denizbank bankamatiklerinden maaşını çekebilir. Şube ve bankamatiklere gelerek herhangi bir kesinti olmadan maaşını Denizbank hesap kartı ile alabilir.

denizbank internet bankacılığı ekranı

denizbank internet bankacılığı ekranı

Denizbank maaş hesabı olanlar Denizbank şubelerinden maaşlarını  7 gün 24 saat çekebilir. Bununla birlikte hesap sahipleri maaş ve diğer hesaplarına ulaşabilir. Bunun yanında DenizBank’ın sunduğu tüm bankacılık hizmetleriyle birlikte kolay bankacılığın tadını çıkarır. Denizbank maaş hesabı olan kişiler maaş ödeme müşterilerine sunulan özel avantajlardan her zaman yararlanabilir.

Maaşını Denizbank şubelerinden alan kişiler için de kolaylıklar Denizbank’ta devam ediyor. 444 0 800 AçıkDeniz Telefon Bankacılığı ve  AçıkDeniz İnternet Bankacılığı ile birlikte bütün bankacılık işlemleriniz 7 gün 24 saat kolay, masrafsız ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bununla birlikte DenizBank ATM kartınız ile hesabınızdan günlük 1,000 TL çekme hakkına sahip olursunuz.

Denizbank maaş hesabında kart ve hesap özellikleri bakımından isteyenlere özel seçenekler de bulunuyor. Bunlardan birisi de Kaptan Hesap. Bu hesapla birlikte maaşınız sürekli değer kazanır. Ödemelerinizi sizin yerine yapara sizin hayatınızı kolaylaşır. Ayrıca Denizbank hesabınıza para girişi olduğunda istemeniz durumunda sizin yerinize yatırım da yapabilir. Kaptan hesap ile kira ve diğer düzenli ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Kategori: Denizbank
Yazar: Tarih: 27 Haziran 2016 - 9:46:24

Benzer Konular

Yukarı Çık