Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Denizbank Kuyumcu Paket Sigortası

Denizbank kuyumcu sigortası paketi: Alışverişe çıktığımızda alacağımız şey ne olursa olsun baktığımız ve hep imrendiğimiz bir vitrin vardır, kuyumcular. Özellikle bayanlar bundan asla vazgeçmezler hatta bir kaçımız beğendiğimiz bir parçayı içeri girip denemişizdir. Kuyumcu olmak gerçekten çok zor bir iştir özellikle günümüzde terör saldırıları, hırsızlık v.s gibi olaylar çokken. Hayatları bile altından daha az değerlidir. Can tabi ki önemli ama ne demişler mal canın yongası bunun için sattığınız ürünlerin güvende olmasını istersiniz hemde her koşulda.

Örneğin; kuyumcuya tamir için gelen bir altını başka bir yere gönderip yaptırıyorlar bunu hepimiz görmüşüzdür. Ancak yolda giderken çalınma yada kaybolma riski var. Ya da varlıklı müşterilerine bizzat altınları kendi götürüp gösteren kuyumcular var, altının bu seyahati esnasında başına bir şey gelmemesinin garantisini günümüz şartlarında kimse veremez. Ancak Denizbank kuyumcular için bir sigorta oluşturdu ve kuyumcuların malları tek bir poliçe ile güvence altına alındı.

Ticari faaliyet sırasında oluşabilecek riskler de dahil bu paket sigortanın içinde, hatta depremi bile içine alarak onda doğacak zararlara karşı bile sigorta yaptırılabiliyor.

Kategori: Denizbank
Yazar: Tarih: 1 Nisan 2016 - 9:20:17

Benzer Konular

Yukarı Çık