Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Denizbank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme

Kökeni 1938 yılına dayanan Denizbank, günümüze gelene kadar müşteri kitlesini artırmaya ve en çok tercih edilen özel bankalar arasında yer almayı başarmıştır.  1938 den 2015’e kadar el değiştirse de kalitesinden asla taviz vermeyen Denizbank finansal tüm desteklerini bizlerden esirgememektedir.

Her ilde şubesi bulanan bankanın toplam da 600’den fazla şubesi vardır ve bu şubelerde çalışan toplam da 10.000’den fazla çalışanı vardır. Denizbank kredi başvurularınızı resmi internet adresi üzerinden, en yakın şubeye giderek ya da kısa mesaj aracılığıyla yapabilirsiniz. Eğer düşük meblağlı kredi talebinde bulunacaksanız Denizbank ATM’lerinden de yapılan kredi başvuruları banka tarafından kabul edilmektedir.

Denizbank Kredi Başvurusu Ön Onayı

denizbank konut kredisi

Yaptığınız Denizbank kredi başvurusu ön onayları en geç 15 dakika içerisinde tarafınıza iletilmektedir. Ön onay esnasında Denizbank kredi not aralığınıza bakmaktadır. Eğer kredi notunuz talep ettiğiniz krediye uygunsa ön onay almanız için herhangi bir engel yoktur. Asıl onay ise sunacağınız evraklar incelendikten sonra karar verilecektir. Denizbank kredi başvuru sonucununuz talep ettiğiniz kredi limitine bağlı olarak birkaç günü bulabilir. Bankanın size dönmesini beklemeyecek kadar aceleniz var ise ya da belirlenen süre dolmasına rağmen banka size dönüş yapmadı ise Denizbank kredi başvuru sonucu öğrenme işlemlerini yapabilirsiniz.

Denizbank Müşteri Temsilcisi

İlk olarak Denizbank müşteri hizmetlerini 0850 222 08 00 ya da 444 08 00 numaralı hattı arayarak öğrenebilirsiniz. Bağlanacağınız müşteri temsilcinize talebinizi söyleyerek TC kimlik numaranızı aktardıktan sonra kredi başvuru sonucunuzu öğrenebileceksiniz. Denizbank kredi başvuru sonuçlarını öğrenmek için izleyeceğiniz ikinci yol ise Denizbank şubesine gitmektir. Şubeye gittikten sonra yine TC kimlik numaranız aracılığıyla kredi başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

Denizbank İnternet Bankacılığı İletişim

Eğer Denizbank müşterileri arasındaysanız ve internet bankacılığını kullanıyorsanız; internet bankacılığına kullanıcı adınız ya da müşteri numaranız şifreniz aracılığıyla giriş yaparak başvurularım kısmını tıkladığınız da kredi başvuru sonucunuz karşınıza çıkacaktır. Denizbank krediniz olumsuz sonuçlanırsa da yine aynı yolları izleyerek neden olumsuz sonuçlandığını da öğrenerek negatif durumu iyileştirmek için gerekli çalışmaları yapabilirsiniz. Sözü uzatmayalım ve kredi başvuru yapmayanları başvurularıyla; kredi başvurusu yapıp sonuç alamayanları da Denizbank kredi başvuru sonucu öğrenme işlemleriyle bırakalım

Kategori: Denizbank Kredi Başvurusu
Yazar: Tarih: 23 Ocak 2016 - 10:59:26

Benzer Konular

Yukarı Çık