Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Denizbank Kobi Kredisi

Türk ekonomisinin gelişmesinde çok önemli bir yere sahip olan kobiler, özel bankalar başta olmak üzere devlet kredileri ile de desteklenmektedir. Böylece, girişimciler, kobiler ve özel ticaret alanında bulunan kişilere gerek duydukları nakit miktarlarını rahat bir şekilde bulabilmektedir. Denizbank kobi kredileri birbirinden uygun avantajlar içermektedir. Bu kredi ile işletme sermayesi ihtiyacınızı karşılamak veya iş yerinizde yapacağınız her türlü yatırım için nakit desteği alabilirsiniz.

Denizbank’ın KOBİ’lere özel taksitli kredilerinden de her zaman yararlanabilirsiniz. Bütün bunların yanında kullandığınız taksitli ticari kredinin faizi, piyasadaki faiz oranı değişikliklerinden etkilenmez ve kredi vadesi boyunca sabit kalarak sizlere avantajlar sunar.

Sabit eşit taksitli ya da firmanızın nakit akışına uygun esnek geri ödeme imkanı sunan kredi aynı zamanda sizlere TL ya da dövize endeksli olarak kullanabilme imkanı da vermektedir. Diğer yandan  36 aya varan taksit avantajı ile Denizbank Kobi kredilerinde yer alan bütün hizmetleri değerlendirebilirsiniz. Denizbank şubelerine gelmeden önce de Denizbank internet bankacılığı üzerinden krediler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kategori: Denizbank
Yazar: Tarih: 20 Nisan 2016 - 1:10:08

Benzer Konular

Yukarı Çık