Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Denizbank Kamu Çalışanlarına Kredi Başvurusu

Denizbank’ın kamu çalışanlarına sunduğu kredi hizmeti kamu çalışanları için bir fırsat niteliği taşıyor. Denizbank ihtiyaç kredisi adı altında başlattığı kampanya ile mobilyadan beyaz eşyaya tatilden eğitime kadar bütün istek ve ihtiyaçlarının karşılanması için avantajlı vade ve faiz oranları ile kredi imkanı sunuyor.

Denizbank’ın kamu çalışanlarına sunduğu bu kampanyadan %1.14’den başlayan faiz oranları ve 36 aya varan vade seçenekleriyle kamu çalışanlarına cazip fırsatlar sunmaktadır. Bu kampanyanın kredi üst limiti ise 50 bin TL olarak belirlenmiş olup kamu çalışanlarının isteklerini ve ihtiyaçlarını karşılamalarına yönelik bir kampanya sunuyor.

Denizbank Kamu Çalışanlarına Özel Kredi Faiz Oranları

Denizbank’ın yapmış olduğu bu kampanyadan yararlanmak isteyenler aylık %1.24 faiz oranı ve 36 ay vadeyle kredi hesaplaması yapıldığında ayda 152 TL taksit ödeyerek 10.000 TL ihtiyaç kredisi kullanabiliyor.

Kampanya kapsamında tüketicilerden 50 TL dosya ücreti alınmaktadır. Kredinin aylık maliyeti %11.58’e yılık maliyeti ise %18.96’ya karşılık gelmektedir. Örnek kredi müşterisinin hayat sigortası yaptırması durumunda ise sigorta primi ilave edilerek hesaplanmış olup sigorta primi hesaplamalarında ortalama 35 yaş baz alınarak yapılmıştır. Başvuru için Denizbank internet sitesinden veya Denizbank şubelerine giderek gereken belgeler ile isteğinizi beyan etmeniz gerekmektedir.

Kategori: Denizbank Kredi Başvurusu
Yazar: Tarih: 21 Ocak 2016 - 7:55:36

Benzer Konular

Yukarı Çık