Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Denizbank İnternet Bankacılığı

Denizbank internet bankacılığı ile aklınıza gelebilecek, tüm bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz. Eft, havale, bono – tahvil alım satımı, hesap incelemeleri, hesap açma, kredi ve kredi başvurusu gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik danışman hizmetinden de belli kriterlerde ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Denizbank internet bankacılığı için, internet bağlantınız ve bu bağlantınızı kullanabileceğiniz bir sisteminizin olması gerekir. Bilgisayardan, tabletten ya da telefonunuzdan Denizbank internet sayfasına girerek işlemlerinizi halledebilirsiniz. Tabletten ya da telefondan giriş yapacaksanız ve sürekli hesaplarınız kontrol altında olsun isterseniz, tabletinize ya da telefonunuza Denizbank internet bankacılığı arayüz programını indirebilirsiniz. Bu arayüzler sayesinde, her defasında, müşteri numaranızı ya da hesap numaranızı girmenize gerek kalmadan, internet şifrenizle işlemlerinizi halledebilirsiniz. Fakat, güvenliğiniz için, internet şifrenizi ve kart şifrenizi hiç kimse ile paylaşmamalısınız.

Denizbank İnternet Bankacılığı Şifre Alma, Şifre Değiştirme

denizbank internet bankacılığı ekranı

denizbank internet bankacılığı ekranı

kullanılmadığı takdirde, tekrar şifreleme yaparak, hesabınıza erişimi kapatır. Tekrar işlem yapmak isterseniz, şifrenizi yeniden girmeniz gerekir. Bu tamamen güvenliğiniz için gereklidir. Yine de, bilgisayardan ayrılmanız gerekirse, sistemden güvenli çıkış yapmayı ihmal etmeyin. Sisteminiz açık kalırsa, sizin yerinize bir başkası işlem yapabilir. Bunun önüne geçmek için, güvenli çıkış yapmayı ihmal etmeyin.

Denizbank internet bankacılığı kullanmanın pek çok avantajı var. Bu avantajların en başında elbette, zamandan tasarruf geliyor. Her bulunduğunuz yerde banka şubesi olmayabilir. Üstelik banka şubelerine giderek, zaman harcayacak imkanınız da olmayabilir. İnternet bankacılığı kullanmanın en büyük avantajı zamandan tasarruf ederek, dilediğiniz yerde, dilediğiniz her an, bankacılık işlemlerini gerçekleştirebiliyor olmanız. Ayrıca, internet bankacılığı üzerinden yapılan işlemlerde de, banka şubelerinden yapacağınız işlemlerin ücretlerinden çok daha düşük ücretler ödeyebiliyorsunuz. Örneğin, bir eft işleminizde, meblağ çok yüksek değil ise, sadece 1 TL gibi bir tutarla,işleminizi gerçekleştirme imkanınız var. Denizbank internet bankacılığı kullanmak ve internet bankacılığının sunduğu avantajlardan yararlanabilmek için, hemen Denizbank resmi internet sayfasına giriş yapabilirsiniz. İnternet bankacılığı kullanabilmek için gerekli olan, internet bankacılığı şifrenizi almayı da unutmayın.

Kategori: Denizbank
Yazar: Tarih: 20 Haziran 2016 - 8:22:19

Benzer Konular

Yukarı Çık