Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Denizbank EFT ve Havale Saatleri 2016

Denizbank şubelerine gelerek veya bulunduğunuz yerden farklı IBAN numaralarına para gönderebilirsiniz. EFT ve havale işlemleriyle birlikte fatura ödeyebilir, alışveriş yapabilir veya sevdiklerinize para gönderebilirsiniz.

Denizbank kartınız üzerinden EFT ve havale yapabilmek ise oldukça kolay ve birçok yöntemi bulunuyor. Denizbank şubelerine gelmeden bu işlemi mobil veya internet bankacılığı üzerinden yapabilirsiniz.

Denizbank EFT saatleri ise 09.00 – 16.30 arası olarak belirlenmiştir. Bu saatler dışında işlem yapacak olan kişilerin para gönderimi ertesi güne sarkmaktadır. Diğer yandan Denizbank ile başka hesaplara havale yapmak da mümkündür.

Denizbank havale saatleri: Bunun için herhangi bir saat sınırlaması yoktur. Denizbank bankamatiklerinden, mobil ve internet bankacılığından kolay bir şekilde dilediğiniz miktarı ücretsiz bir şekilde gönderebilirsiz. Cep telefonunuza Denizbank mobil şubesini indirdikten sonra IBAN numarasını menüde bulunan başka hesaba havale tuşunu seçerek girebilirsiniz. Bu sayede bulunduğunuz yerden günün her anında para gönderebilirsiniz.

Denizbank internet bankacılığını da bu şekilde yapabilir ve buradan otomatik ödeme talimatı da vererek faturalarınızın ödenmesini sağlayabilirsiniz.

Kategori: Denizbank
Yazar: Tarih: 7 Mart 2016 - 1:10:28

Benzer Konular

Yukarı Çık