Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Denizbank Classic Kredi Kartı Özellikleri

Denizbank kredi kartları arasında birçok kredi kartı seçeneğini istediğiniz gibi seçebilirsiniz. Türkiye’nin en yeni kredi kartlarından birisi olan Denizbank Classic Kredi kartı sayesinde bütün noktalarda ve anlaşmalı merkezlerde kartlarınızı kullanabilirsiniz.

Denizbank Classic kredi kartı ile anlaşmalı noktalarda ekstra puan kazanabilir ve bu puanlarınız anında kullanabilirsiniz. Denizbank Classic kredi kartlarının ve diğer kredi işlemlerinin belirlenmesi ile birlikte ödemelerinizi de zamanında yapabilirsiniz. Denizbank kredi kartlarındaki classic işlemlerinde bütün gecikme faizleri de oldukça uygun bir şekilde yapılır.

denizbank classic

denizbank classic

Denizbank Classic kredi kartları ile birlikte en hızlı ve uygun faiz ödemelerini görebilirsiniz. Denizbank Classic kredi kartı en özel noktalarda faiz kullandırımında bulunmadan avantajlar sağlar. Denizbank Classic kredi kartları ile birlikte her zaman en uygun noktalardan alışveriş yapabilirsiniz. Bu kredi kartları ile birlikte her noktada alışveriş yapabilir veya taksitlerinizi artırabilirsiniz. Ayrıca taksit atlatma seçeneği sayesinde örneğin şimdi aldığınız bir ürünün borcunu altı ay sonra veya üç ay sonra ödeyebilirsiniz. Sürpriz hediyeleri de bu kartla kazanmak mümkündür.

Kategori: Kredi Kartları
Yazar: Tarih: 18 Ocak 2016 - 9:27:44

Benzer Konular

Yukarı Çık