Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Denizbank Cebimde Kredi Başvurusu

Gelir belgesine sahip olan herkesin kullanmaya hak kazandığı ihtiyaç kredileri ülkemizde son derece yaygın bir şekilde kullanılıyor. Yapmış olduğu reklam kampanyaları ile de büyümesine emin adımlarla ilerleyen Denizbank’ da müşterilerinin ihtiyaçlarında kredi avantajlarını oldukça ilgi çekici bir şekilde sunuyor.

denizbank

denizbank

Denizbank da diğer bankalar gibi şube yoğunluğunu azaltma hedefinde olan bir kuruluş. Bu sebeple internet bankacılığı, telefon bankacılığı, uygulama ile akıllı telefonlarda ki bankacılık ile teknolojiye ayak uydurmuş ve insanlara ellerindeki telefonlardan her türlü işlemi gerçekleştirebilme lüksü sunmuştur. Denizbank, müşterilerine bankacılık işlemlerinde olduğu gibi başvuru süreçlerinde de kolaylık hedeflemiş ve SMS ile kredi başvurusu imkânı sağlamıştır.

Denizbank Cebimde Kredi Faiz Oranları

Denizbank’ın ihtiyaç kredisine de cep telefonunuzdan başvuru yapmanız mümkün. 55 bin TL’ye kadar olan taleplerinizi, 36 aya varan vadeler ile evraksız, kefilsiz talep edebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey ise cep telefonunuzun mesaj kısmına ‘’KREDİM’’ yazıp bir boşluk bırakıp ‘’TC Kimlik Numaranızı’’ yazıp 3280’e göndermek. Başvuru cevabınız 5 dakika içerisinde size iletilecektir. Kredi başvuru cevabınız olumlu ise size gelen mesajda kullanabileceğiniz kredi miktarı ve vadesi de yazmaktadır. Bu işlemden sonra tek yapmanız gereken nüfus cüzdanınız ile en yakın Denizbank Şubesine başvurmak.

Kategori: Denizbank Kredi Başvurusu
Yazar: Tarih: 30 Aralık 2015 - 3:23:42

Benzer Konular

Yukarı Çık