Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Creditwest Banka Kredileri

Türkiye’de de hizmet vermeye başlayan Creditwest, çeşitli kredileri, uygun vade oranları ile birlikte vermesi sayesinde kısa sürede önemli bir müşteri kitlesine sahip olmuştur. Dünya çağında bir banka olan ve Türkiye’de de hizmet vermeye başlayan Creditwest, kredi bakımından müşterilere çok fazla seçenek sunmaktadır. Creditwest Eğitim kredisi, maaş kredisi ve diğer ihtiyaç kredileri ile birlikte uygun ödeme koşullarını da sunmasıyla birlikte Creditwest, tüketicilerin ilgisini çekecek ve onlara avantaj sağlayacak kredileri bir bir duyurmaktadır. Üstelik telefon, internet ve bankamatik üzerinden şubesiz bankacılık işlemlerine de imza atarak tüketicilerin istedikleri zaman kredi başvurusu yapmasını sağlamaktadır.

creditwest

creditwest

Creditwest kredileri içerisinde yer alan ürünler ise şu şekildedir;

Creditwest İhtiyaç Kredisi

Eğitimden tatile, evlilikten sağlığa birçok harcamnız için Creditwest’den kredi alabilirsiniz. Bu kredilerinizi uygun ödeme koşulları ile ödeyebilir ve taksit seçeneklerini bütçeniz göre artırabilir ve azaltabilirsiniz. Creditwest tarafından verilen bu kredi 60 aya kadar vadeli olarak verilmektedir. Bunun yanı sıra kredi alan ve düzenli ve sürekli gelir elde eden kişiler, aylık net aile geliri ile orantılı olarak ihtiyaç kredilerinden yararlanabilme imkanına da sahiptir. Bununla birlikte Creditwest müşterileri, kredilerini istediği zaman vadesinden önce kapatılabilir.

Creditwest Konut Kredisi

Creditwest konut sahibi olmak isteyen kişilere çok özel krediler sunmaktadır. Credithome olarak adlandırılan konut kredisi, ev sahibi olmak isteyen kişilerin hayallerini süsleyecek olan evlerine kavuşmalarını sağlamaktadır. Creditwest, 180 aya varan vade seçenekleri ile birlikte sunduğu konut kredisinde aylık olarak TL’de %1,16 ve dövizde %0,66’dan başlayan faiz oranlarını değerli tüketicilerine sunmaktadır. Bütün bunların yanında Creditwest, bütün koçan türlerinde, tamamlanmış, proje ya da inşaat aşamasındaki evlere kredi imkanı da vermektedir. Bu sayede evinizi şimdiden alabilir ve rahat edebilirsiniz.

Creditwest Araç Kredisi

Creditwest yeni bir araba almak isteyen veya aracını satarak ikinci el araba alma gibi bir imkanı olan kişilere çok özel bir araç kredisi vermektedir. Taşıt kredisi başvurusunda kredinize aynı gün içerisinde onay veren Creditwest, bu kredisinde 120 aya varan vadelerle sizlere büyük kolaylık sunmaktadır. Diğer yandan bu kredide % 100 finansman imkanına da sahip olabilir ve hayalinizdeki aracı hızlı bir şekilde alabilirsiniz.

Kategori: Banka Kredileri
Yazar: Tarih: 27 Mayıs 2016 - 7:35:12

Benzer Konular

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. ela dedi ki:

    Tüm borçlarımı kapamak için creditwest üzerinden kredi almak istiyorum 60 ay vadeli

Yukarı Çık