Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Credit Suisse Kredi Başvurusu

Bir İsviçre bankası olan Credit Suisse Türk bankalar ile iş birliği yaparak Türkiye piyasasına giriş yaptı. Credit Suisse kredilerine başvuru yapabilmek için şu bankalara başvuruda bulunmak yeterlidir.

Akbank

Credit Suisse ile yapılan anlaşma gereğince 8,57 hedef olarak belirlenen faiz oranları, yüzde 25 getiri ile kredi alma imkanı sunmaktadır. Endeksin üzerinde getiri tavsiye edilen bankadan kredi alabilmek için Akbank şubelerine gelmeniz yeterlidir.

Garanti Bankası

Türkiye’nin en önemli bankalarından birisi olan Garanti Bankası, Credit Suisse ile 8,19’luk bir hedef belirlemiştir. Kredinin getirisi yüzde 15 olarak kabul edilmiştir. Credit Suisse ile sağlanan anlaşma ile uygun krediler alınabilmektedir.

Halkbank

Credit Suisse’nin protokol imzaladığı bankalardan bir diğeri de Halkbank’tır. 13,95 olarak belirlenen hedefin yanı sıra getirinin faiz oranı yüzde 13 olarak belirlenmiştir.

Credit Suisse Kredi Hesaplama

Credit Suisse Kredi Hesaplama

Credit Suisse Kredi Hesaplama

Credit Suisse’ye kredi başvurusu yapabilmek için bankanın İsviçre’de bulunan şubeleri ile iletişime geçilebilir. Türkiye’den bu banka üzerinden doğrudan kredi almak çok mümkün olmayabilir. Credit Suisse’nin ilerleyen günlerde Türkiye’de şube açarak kalabalık ülke nüfusundan ve bu potansiyelden yararlanmayı hedefliyor.

Kategori: Genel
Yazar: Tarih: 16 Nisan 2016 - 10:19:02

Benzer Konular

Yukarı Çık