Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Clubfinans DR Kredi Kartına 250/100 Parapuan

Meslek grubuna özel kampanyalardan biri de Clubfinans’ tan geldi. Clubfinans DR kredi kartına 250/100 Parapuan kampanyası başlattı. Kampanya detayları ve nasıl Parapuan kazanacağınızı alt metinlerimizde sizler için sıraladık,

Öncelikle kredi kartını kullanmaya devam etmek başka bir bankanın kredi kartına geçmemek için kartın bize sunduğu avantajlar çok önemlidir. Eğer kart avantajları, kampanyaları yok ise müşteri memnuniyeti alt seviyelere inebiliyor. Bunun bilincinde olan bankalar da hem memnuniyeti arttırmak hem de müşteri kitlesini çoğaltıp en çok tercih edilenler arasında yer almak için sürekli kredi kartı kampanyası oluşturuyorlar.

Clubfinans’ da sadece değerli doktorlarımıza özel kampanya başlattı. Yıllık üyelik bedeli, aidatı olmayan Clubfinans kartı ile kozmetik,  giyim, elektronik alanlarında yapacakları 250 TL ve üzeri ilk alışverişlerde anında 100 TL değerinde ki 100 Parapuan kazanıyorlar. Kampanya kullanım süresi 15 Ocak ile sınırlı tutulmuştur.

Kampanyaya SMS ile katılabiliyor ve yine SMS ile de kampanya katılımı iptal edebiliyorsunuz. Geç kalmayın ve sizde 100 Para puandan yararlanın.

Kategori: Finansbank
Yazar: Tarih: 6 Aralık 2015 - 10:06:50

Benzer Konular

Yukarı Çık