Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Citroen Kredi Hesaplama

Citroen kredileri ile birlikte uzun yıllardır beklediğiniz Citroen modellerine sahip olabilirsiniz. Bu araçların içerisinde yer alan kredi ürünleri ile birlikte gerekli durumlarda her zaman araçların deneme sürüşlerinde de yararlanabilirsiniz. Kredilerin özellikle büyükşehirlerde çok fazla tercih edildiği bilinmektedir. Citroen’in şık tasarımı ve uygun benzin içerikli araçları sayesinde her bütçeye uygun araçlar üretmektedir. Ayrıca binek otomobillerde özel kampanyalar da düzenlemektedir. Bu araçların gelişmiş sistemiler ile birlikte güvenli yol tutuşları yol boyunca hiçbir şekilde zarar görülmesine neden olmaz. Citroen hizmetlerinde fren balata set indirimi, fren diski indirimi, dağıtım kiti indirimi ve debriyaj seti indirimi gibi kampanyalar düzenlenmektedir. Bu kampanyalı ürünler de yüzde 20 indirimler sunulmaktadır. Kasım ayı içerisinde bulunan Citroen kampanyalarından yararlanmak için siz de hemen bir Citroen yetkili satıcılarına gelebilir ve yetkililerle görüşebilirsiniz.

Citroen

Citroen

 

Citroen Kredi Faiz Oranları

1.43’lük faiz oranları ile birlikte 50 bin TL’ye varan kredileri alabilir ve Citroen ürünlerini en iyi şekilde alabilirsiniz. Kredi koşullarının içerisinde bulunan ürünlerin en önemli özelliği kampanyaların ay boyunca devam etmesidir. Kampanyalar Aralık ayında da devam edecektir. Bu sayede yeni yıla da Citroen avantajları ve modelleri ile girebilirsiniz. Citroen araçlarının en önemli özelliklerinden birisi de yedek parçalarının kolay bulunmasıdır. Bu sayede ikinci el ve sıfır km Citroen araçlarında bir arıza durumlarında servisten gün alabilir ve diğer modellerden daha fazla ikinci parça değişimine tanıklık edebilirsiniz. Citroen modellerinin genel olarak sağlanabilmesi için yurt dışından da destek gördüğü bilinmektedir.

Citroen kredileri için de müşteri temsilcileri galerilerde müşterilerine yardımcı olmaktadır. Bu sayede gerekli durumlarda en özel indirimleri alabilirsiniz. Kredileri internet üzerinden de hesaplayabilirsiniz. Böylece bütçenize uygun olan kredilerin hangisi olduğunu görebilir ve en uygun krediyi alabilirsiniz. Kredilerin içerisinde bulunan faiz oranları herkese aynı olarak tutulmaktadır. Böylece mesleğiniz ne olursa olsun esnek ödeme planlı kredilere göz atabilir ve böylece kredilerin her türlüsünden yararlanabilirsiniz. Kredilerle birlikte diğer kampanyalı ürünlerden de yararlanmak mümkündür. Citroen kredilerinin ve diğer araç kredilerinin özel ürünlerinden bu  sayede yararlanabilirsiniz.

Kategori: Citi Bank, Diğer
Yazar: Tarih: 12 Kasım 2015 - 1:45:30

Benzer Konular

Yukarı Çık