Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Citi Mobil Uygulaması

Bankacılık hizmetleri artık şube bankacılığı yerine cep telefonlarından da eksiksiz bir şekilde yerine getirilebilmektedir. Dönemin şartlarına uygun bir şekilde dizayn edilen mobil bankacılık hizmetleri sayesinde zaman kaybetmeden anında bütün parasal işlemleri yapılabilmektedir.

CitiBank da bu durumu göz önünde bulundurarak müşterilerine mobil uygulamalarını sunmaktadır. CitiBank mobil uygulamasını android veya İOS işletim sistemli cep telefonlarınıza indirebilirsiniz. Bu sayede bütün bankacılık işlemlerinizi bulunduğunuz yerden hızlı bir şekilde yapma şansına da sahip olabilirsiniz.

CİTİ BANK MOBİL UYGULAMA

Citi Bank Türkiye’nin her yerinde şubesi olan bir bankadır. Ancak bazı müşteriler bankaya gelecek kadar zamana sahip olmayabilir. Bu nedenle CitiBank Mobil uygulaması oldukça pratik bir şekilde CitiBank müşterilerine kolaylık sağlamaktadır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun Citi Bank mobil uygulaması ile birlikte havale, EFT işlemlerinizi yapabilir, dolar ve euro birimlerini takip edebilir veya kredi kartı ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Hesabınızı her an elinizin altında tutarak işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde yapma şansına sahip olursunuz. CitiBank mobil uygulamasını Google Play Store’den indirebilirsiniz.

Kategori: Citi Bank
Yazar: Tarih: 6 Mart 2016 - 9:11:04

Benzer Konular

Yukarı Çık