Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

CIRRUS Kart Nedir?

Master Card ayrıcalığıyla sunulan CIRRUS kart ile daha az ihtiyaç büyük miktarda nakit taşımak özellikle seyahat ederken ve diğer ülkelere giderken para elde edilir olumlu kur alabilirsiniz. Evinizden çok uzakta olsanız bile istediğiniz saniye işlenir ve Mastercard Cirrus ATM ağı hızlı Cirrus ATM kartı veya banka kartı üzerindeki logolardan biri olduğundan emin olmanız gerekmektedir.

Eğer dünyadaki ülke ya da jet ayarı sürüş şehir üzerinde olsanız ATM kartı veya banka kartı cirrus logosu dünya çapındaki nakit erişim kolaylığı sağlamaktadır.

Üstelik nerede olursanız olun yurt dışında seyahat ederken bile sizlerin yanındadır. ATM kart ile nakit alma hızı oldukça güvenli ve kolaydır.

Öncelikle ATM cirrus logosunun görünebilir olduğundan emin olun daha sonra bankamatik kartı yuvasına kartınızı takın. Tuş takımında ise kişisel kimlik numarası pin girmeniz gerekmektedir. Cirrus visa ve Master Card’ın kredi kartı şirketi olarak bilinmektedir.

Master Card kredi kartları dünya genelinde Maestro/CİRRUS işaretini gördüğünüz satış noktaları ve ATM’ler de 32 milyondan fazla nokta da geçerlidir. Yani bir kart özelliğidir diyebiliriz cirrus kart için. Dilediğiniz miktarda para çekebileceğiniz 7/24 açık bulunan ATM lerden cirrus ibaresinin yer aldığı her noktadan para çekebilirsiniz.

Kategori: Kredi Kartları
Yazar: Tarih: 2 Mart 2016 - 8:05:45

Benzer Konular

Yukarı Çık