Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

CEPTETEB HESABI

Cepte TEB hesabı, Türk Ekonomi Bankası’nın sunmuş olduğu dijital bir internet hizmetidir. Günlük tüm işlemlerimizi gerçekleştirmenizi sağlayan son teknoloji ürünüdür. Örneğin, elektrik faturası, su faturası, doğal gaz faturası gibi tüm unutulabilen işlemlerinizi anında ve istediğiniz saatlerde gerçekleştirebileceğiniz, ve hiçbir şekilde işlem ücreti ödemeyeceğiniz bir hizmetten bahsediyorum. Tabi tüm hizmetleri bunlarla sınırlı değil. İstediğiniz kredi kartına para gönderebileceğiniz, telefon TL yükleyebileceğiniz, hesaplarınız ile ilgili tüm işlemleri yapabileceğiniz, hatta yatırım yapabileceğiniz bir sistem. En basit bir faturamızı yatırdığımız zaman işletim ücreti bir çok yerden alınmaktadır. Ama CepteTEB sayesinde böyle bir şey yok. Tüm işlemlerinizi tamamen ücretsiz.

CEPTETEB ACİL

CEPTETEB ACİL

Cepte TEB hesabı ile ilgili tüm sorularınızı canlı ve yüz yüze görüşebileceğiniz müşteri hizmetleri de mevcut. Cepte TEB hesabınıza kredili mevduat hesabı da tanımlayarak, sıkıştığınız zaman bu hesaptan kredinizi kolaylıkla da kullanabilirsiniz. Kendi özel menünüz sayesinde günlük yaptığınız tüm işlemlerinizi kaydedip, çok kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. istediğiniz ödemelerinizi otomatik ödeme sayesinde aksatmadan ve unutmadan sizin yerinize gerçekleştiren bir sistem. Kredi kartlarınızın tüm işlemlerini kontrol edebilir, anında para yükleyebilirsiniz. Cepte TEB müşterisi olabilmeniz için müşterisi iseniz müşteri hizmetleri ile görüşüp açtırabilirsiniz.

Müşteri hizmetleri sizin istediğiniz saate ve yerde sizinle buluşarak size sözleşmenizi imzalatacakdır. Yani tamamen şubeye gitmenize gerek kalmadan sizin ayağınıza gelerek işlemlerinizi gerçekleştirmektedirler. TEB Bankası müşteri değilseniz de, cepteteb.com.tr den veya Cepte TEB mobil uygulamasından CEBTETEBLİ OL uygulamasından başvuru formunu doldurmanız yeterli. Size en yakın zamanda dönüş yaparak uygulamanın size sağlayacağı tüm özellikleri de size anlatarak, yine sizin istediğiniz yerde ve saate bankacılık sözleşmesini size getirip imzalatacaklardır. Cepte TEB mobil uygulaması sayesinde hiçbir şubeye veya ATM ye gitmenize gerek kalmadan tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kategori: TEB Bankası
Yazar: Tarih: 20 Haziran 2016 - 8:00:39

Benzer Konular

Yukarı Çık