Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Cepteteb den Acil Para Ücretsiz Kredi

Eğer acil paraya ihtiyacınız varsa cepteteb den acil para ücretsiz kredi imkanı! Üstelik hem kredi başvurusu yaptığınızda, hem de krediniz onaylandıktan sonra şubeye gitmeye gerek kalmadan bütün işlemlerinizi internet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

CEPTETEB ACİL

CEPTETEB ACİL

Cepteteb ihtiyaç kredisi ile en az 1000 TL, en fazla 15 TL kredi almanız mümkün. Üstelik aylık eşit taksitler halinde ödemelerinizi yapabilirsiniz. Diğer bankalar gibi kefil yada teminat gibi işlerle uğraşmaz, kredini anında alabilirsiniz. Ayrıca, taksitlerinizi cepteteb internet şubesinden, Cepteteb mobil şubesinden, TEB atm’lerinden yada Cepteteb destek merkezi’nden ödeyebilirsiniz.

 

CEPTETEB İNTERNET ŞUBESİ

Hızlı ve kolay bankacılığın tek adresi Teb bankası ile siz de ihtiyaçlarınızı anında karşılayabilirsiniz. Eğer TEB müşterisi değilseniz ve Teb internet şubesinden yararlanmak istiyorsanız 0850 200 0 666 numaralı telefon şubesini arayabilir yada banka şubelerine uğrayarak adınıza hesap açtırabilirsiniz.

TEB Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Böylece internet şubesini kullanarak çok daha hızlı işlem yapabilir, yapacağınız kredi başvurusu için şubeye gitmek zorunda kalmazsınız.

Kategori: Genel
Yazar: Tarih: 4 Temmuz 2015 - 7:08:13

Benzer Konular

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. ali dedi ki:

    Nasıl kredi kullanabilirim yardımcı olur musunuz?

Yukarı Çık