Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Cep Telefonuna Para Gönderme

Cepten cep telefonuna para gönderme nasıl yapılır? Bankalar üzerinden para göndermek yani havale veya eft yapmak artık çok daha kolay. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte mobil bankacılık üzerinden para gönderimi yapabilir üstelik bunun günün her anında gerçekleştirme imkanına sahip olabilirsiniz. Cep telefonu üzerinden para gönderebilmek için kullandığınız bankanın mobil şubesini de bilmeniz gerekmektedir. Bu sayede cep telefonunuz üzerinden ister hesaplarınız arasında yani diğer bir hesabınıza isterseniz de para göndermek istediğiniz başka hesaba eft yapabilirsiniz. Bunun için bankaların işlem ücretlerinde değişiklik olabilmektedir. Bazı bankalar para gönderme esnasında birtakım kesintiler yapabiliyorken bazı bankalar herhangi bir kesinti ile karşılaşmadan paranızı anında karşı hesaba aktarabilmektedir. Bu işlemlerden yararlanabilmek için kullandığınız ve müşterisi olduğunuz bankanın internet şubesini cep telefonunuza indirmeniz ve bu uygulamayı kullanabilmek için de hesap numaranız ile birlikte bir şifre belirlemeniz gerekmektedir. Bu şifrelerin belirlenmesi ile birlikte hemen hızlı bir şekilde işlemlerinize devam edebilirsiniz. Bankaların şifrelerini sizden belirli aralıklarda değiştirmesi istenebilir. Bu sizlerin güvenliği açısından önemlidir. Genelde 90 günde bir şifreniz değişebilir. Bunun yanı sıra bu şifre değiştirme aralığınız kendiniz belirleyebilirsiniz. Bankaların mobil bankacılık işlemlerini kullanarak cep telefonları üzerinden para gönderme işlemlerini hemen yapabilirsiniz.

cepten para gönderme

cepten para gönderme

ING Bank Mobil Bankacılık ile Cep Telefonuna Para Gönderme İng Bank

ING Bank bankacılık işlemleri sizlere pek çok hizmet sunmaktadır. ING Bank mobil bankacılık hizmetleri ile birlikte ister turuncu hesabınızdan isterseniz de vadesiz hesaplarınızdan kendi hesaplarınız arasında vey başka bankalara para gönderebilirsiniz. ING Bank Turuncu hesabınız varsa mobil bankacılık üzerinden bütün hesaplara ücretsiz bir şekilde para gönderebilirsiniz. Bununla birlikte ING Bank mobil bankacılık üzerinden vadesiz hesaplarınız arasında para aktarımını ücretsiz bir şekilde yapabilirsiniz. Eğer vadesiz hesabınız üzerinden başka bir bankaya para gönderecekseniz burada sizlerden havale ücreti kesilebilir. Yapmanız gereken şey hemen bir mobil bankacılık şubesini ING Bank müşterisi olarak cep telefonlarınıza indirmek. Bunun yanında kolay erişilebilir ve kullanılabilir menü üzerinden işlemlerinizi hemen hızlıca yapabilir ve bu işlemlerniz sonucunda bir dekont alabilirsiniz. Dekontlarınız sizlere e-mail olarak gönderilmektedir.

Ziraat Bankası Mobil Bankacılık ile Cep Telefonuna Para Gönderme Ziraat

Ziraat Bankası mobil bankacılık ile ister kendi hesabınıza isterseniz de başka hesaba anında para gönderebilirsiniz. Bunun yanı sı para gönderimini kullanan kişinin mobil bankacılığı varsa bu kişi bu parasını anında cebinde görebilir. Ziraat Bankası mobil bankacılık işlemlerini kullanabilmek için tek yapılması gereken bir Ziraat Bankası hesabı sahibi olmak ve bu hesabı internet bankacılığı kullanımına açtırmaktadır. Bunun yanında Ziraat Bankası mobil bankacılıkta müşteri numaranız her zaman kayıtlı durabilir siz sadece her işleminizde şifreyi girersiniz. Oldukça basit bir şekilde kullanılan Ziraat Bankası cepten cebe para gönderme işlemlerinide sadece TL değil euro veya dolar üzerinden de yani döviz olarak da para gönderme işlemlerini yerine getirebilirsiniz.

Halk Bankası Mobil Bankacılık ile Cep Telefonuna Para Gönderme Halkbank

Halk Bankası ile cepten cebe para gönderme işlemlerinizi tek bir tuşla yapabilirsiniz. Banka şubesine gitmeye gerek kalmadan bulunduğunuz yerden Halk Bankası cep şubesini kullanabilirsiniz. Halk Bankası’ndan bir hesabınız varsa Halkbank Direkt ile sahip olacağınız cep telefonu bankacılığı şubesi ile hemen bu hizmetleri kullanabilirsiniz. Ücretsiz bir şekilde cep telefonunuzdan karşı hesaba para aktarabilir veya kendi hesaplarınız arasında da para gönderiminde bulunabilirsiniz. Bu işlemlerin her birisinde sizlerin cep telefonlarına gönderilen şifreleri bilmeniz gerekmektedir.

Garanti Bankası Mobil Bankacılık ile Cep Telefonuna Para Gönderme Garanti

Garanti Bankası Garanti Cep şubesi ile birlikte sizlerin cep telefonundan başka kişilerin cep telefonlarına mobil olarak para göndermesini sağlamaktadır. Mobil bankacılık hizmetleri ile birlikte vakit kaybetmeden anında para gönderebilir ve nerede olursanız olun acil ihtiyaçlarda sizler de para alabilirsiniz. Garanti Bankası telefon bankacılığını arayarak bu hizmeti kullanıma açtırmanız gerekmektedir. Bunun yanı sıra Garanti Bankası ile birlikte anında işlemlerinizi yapabilirsiniz. Sizlere gelen şifre ise güvenliğiniz açısından her seferinde sıfırlanmaktadır.

Yapı Kredi Mobil Bankacılık ile Cep Telefonuna Para Gönderme Yapıkredi

Yapı Kredi mobil bankacılık işlemleri ile birlikte çok kısa bir sürede ve güvenli bir şekilde paranızı karşı tarafa aktarabilirsiniz. Yapı Kredi sayesinde sizler için en hızlı hizmet alt yapısı oluşturulmuştur. Şifreniz bu kullanım esnasında kimseyle paylaşmamanız gerekmektedir.

İş Bankası Mobil Bankacılık ile Cep Telefonuna Para Gönderme İş Bankası

İş Cep olarak kullanılan bu hizmetten kendi mobil hesabınız üzerinden karşı tarafın hesabına anında para aktarabilirsiniz. Döviz alımını da bu şekilde yapabilirsiniz.

Kategori: Genel
Yazar: Tarih: 28 Temmuz 2016 - 3:22:00

Benzer Konular

Yukarı Çık