Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Çek Kredisi Veren Bankalar

Çek kredisi; özellikle tarım üreticileri için uyarlanmış kredi çeşitlerinden birisidir. Hem işletmeniz hem de üretim için gerekli olan maddi ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik oluşturulmuştur. Çek kredisi veren bankalar var mı ve bankaların çalışma sistemi nasıl, kredi detayları neler kısaca tarafınıza aktarmak ve bilgilendirmek istiyoruz.

Çek kredisi denince aklımıza direk Finansbank gelmektedir. Finansbank bu hizmetini duyurmayı ve sunmayı başarmış ve herkesin aklında yer etmiştir. Finansbank ihtiyacınız kadar olan çeki yazarak size sunmaktadır. Siz de belirlenen vade oranları çerçevesinde geri ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Çek kredisinde de diğer krediler de olduğu gibi önce kredi notunuz düşük olmayacak ardından da bankanın tarafınızdan isteyeceği evrakları eksiksiz sunmanız gerekecektir. Bu evraklara örnek olarak sabit talep edilen nüfus cüzdanı fotokopisi, ikametgah, çiftçilik belgesi ve gerekir ise ek olarak talep edilen teminatı sunabiliriz.

Kredi başvurularınızı size en yakın olan Finansbank şubesinden yapabilirsiniz. Kredi hakkında aklınıza takılan sorulara cevap bulmak ve detayları öğrenmek için Finansbank müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Kategori: Finansbank Kredi Başvurusu, Genel
Yazar: Tarih: 19 Aralık 2015 - 9:21:29

Benzer Konular

Yukarı Çık