Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

CEBTETEB VADELİ HESAP BAŞVURUSU

CEBTETEB vadeli hesap nedir? CEBTETEB vadeli hesaba nasıl başvurulur? Başvuru sonucunu nasıl öğrenebilirim?

Bu zamanımızdaki hayat standartlarında birikim yapmak çok zor. Dişimizden tırnağımızdan artırdıklarımızı da değerlendirmek için elimizden geleni yaparız. Altın alarak değerlendiririz, dolar, euro yaparak birikimimizi artırmaya çalışırız. Pek bankalara yatırmayı tercih etmeyebiliriz. Çünkü bankaların yüksek faiz vermediklerini düşünürüz. Ya da paramızın elimizin altın olmasını severiz. Aslında bu çok da doğru değil. Çünkü elimizin altın olan birikimimizi  bazen istemesek de harcayabiliriz. Ya da Allah korusun evimize bir hırsızlık vakası ile karşılaşabiliriz. Bu durumda birikimimizi tümüyle kaybedebiliriz. Bu gibi olumsuz olasılıkları da düşünmekte yarar var. Ne de olsa maalesef ki bu konuda uzmanlaşmış bir ülkede yaşamaktayız.

CEPTETEB VADELİ HESAP

CEPTETEB VADELİ HESAP

CEBTETEB Vadeli hesabı hiç duydunuz mu? Gerçekten kazandıran bir hesap diyebilirim. İster dolar olarak, ister euro olarak, ister TL olarak yatırım yapabileceğiniz bir yatırım. Bu da birikiminiz için çok güzel. Mesela; 10 BİN TL lik bir birikiminiz var. İstediğiniz vadelerde yatırabiliyorsunuz. Üç aylığına TL olarak yatırdınız, üç ay sonra birikiminiz 10 Bin 304 TL olacaktır. 120 gün gibi kısa bir vade ile 304 TL net faiz alabileceksiniz. Yada daha uzun bir vade ile yatırmak istiyorsunuz, 360 gün bir yıl yatırdığınız taktirde, 975 TL net faiziniz olacaktır.

Aslında çok güzel bir faiz oranı diyebiliriz. Yatıracağınız miktar dahilinde faiz oranları değerlendirilmektedir. Daha fazla bir birikiminiz var ise, daha yüksek bir mevlaya sahip olabileceksiniz. Ayrıca istediğiniz süre yatırabiliyorsunuz. Yani zorlayıcı bir gün sayısı yok. Aslında diğer güzel bir tarafı da bu. Başka bankalar zorunlu bir ay karşılığında faiz işletmekte. Bu da bizi en çok düşündüren olayların başında gelmekte. Ama CEBTETEB vadeli hesabında böyle bir sorun yok. Sizde birikiminize birikim katmak istiyorsanız tek yapmanız gereken şey, TEB Bankasının internet sitesinden TC kimlik numaranızı ve iletişim bilgilerinizi yazarak başvurabilirsiniz. Müşteri hizmetleri hemen size dönüş yaparak konu hakkında yardımcı olacaktır. Yada daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz de 0850 200 0 666 numaralı müşteri hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Kategori: TEB Bankası
Yazar: Tarih: 2 Nisan 2016 - 10:42:52

Benzer Konular

Yukarı Çık