Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

CardFinans Yılbaşı Kampanyaları

Yeni yılın gelmesi ile birlikte çok özel kampanyalar içeren Cardfinans bu sayede birbirinden özel kredi ürünleri ve kredi kartı kampanyaları içermektedir. Bu kredi kartı kampanyaları sayesinde gerekli olan bütün indirimlerinizi kullanabilir ve ödemelerinizin sahibi olabilirsiniz. Bu kampanyalardan birisi de Matraş’ta yapılmaktadır.

Cardfinans Yılbaşına Özel Taksit Seçenekleri

Matraş , 7 Aralık-16 Aralık 2015 tarihleri arasında seyahat ürünlerinde %50 indirim imkanını sadece Finansbank müşterilerin sunmaktadır. Ayrıca 31/12/2015 tarihine kadar Matraş Mağazaları’nda ve Matraş internet sitesi üzerinden yapılacak olan alışverişlerde 8 taksit fırsatından yararlanabilirsiniz.

Bu kampanyanın dışında CardFinans’ınız her yerde, yurt dışında dahi hediyeler kazanabilirsiniz. Yurt dışı taksit kampanyası ile birlikte birbirinden özel ürünlerin sahibi olabilirsiniz. Bunun için kampanyaya kayıt olarak, 31 Aralık 2015’e kadar Finansbank bireysel kredi kartlarınızla GSM, yemek, gıda, akaryakıt, elektronik sektörleri hariç 100 – 10.000 TL arası yapacağınız tüm yurt dışı alışverişlerinize ek olarak 3 taksit şansına sahip olabilirsiniz.

Finansbank kampanyasına dahil olmak için ve bu kampanyaya kayıt için harcamadan önce TAKSIT yazıp 2273’e SMS gönderebilirsiniz.

Kategori: Finansbank, Kredi Kartları
Yazar: Tarih: 13 Aralık 2015 - 4:57:27

Benzer Konular

Yukarı Çık