Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Card Finans Anneler Günü Kampanyası

Türkiye’nin en önemli kampanyalarından birisini düzenleyen Card Finans, Anneler Günü için sizlere büyük fırsatlar sunuyor. Bu özel günde annenize siz de bir hediye alın ve onları mutlu edin. Yılın her günü sevgimizi esirgemediğimiz annemize, bu özel günde istediği bir ürünü alarak ona sürpriz yapabilirsiniz. Bu tür küçük mutluluklarla onların kalbinde bir kez daha taht kurabilirsiniz.

Card Finans, bütün sene boyunca kazandırdığı puanlar ile birlikte sizlere bir kredi kartının nasıl olması gerektiğini ispatladı. Şimdi de Anneler Günü’nü unutmayan Card Finans, geleneksel kampanyasına devam ediyor. 10 Mayıs’a kadar geçerli olacak olan bu kampanya sayesinde siz de anneniz için en ideal ve özel hediyeyi alabilirsiniz.

cardfinans anneler günü

cardfinans anneler günü

Bu kampanyadan yararlanabilmek için 31 Mayıs’a kadar Card Finans kredi kartınızla Finansbank Pos cihazlarından yapacağınız her 100 TL ve üzeri giyim, kozmetik ve aksesuar harcamanıza anında 10 TL hediye verilmektedir. Bunlarla birlikte toplamda 100 TL’ye varan Para Puan hediyesinden de yararlanabilirsiniz. Siz de bu kampanyaya hemen katılın ve katılım için harcamadan önce ANNE yazıp 2273’e gönderin.

Kategori: Finansbank
Yazar: Tarih: 5 Mayıs 2016 - 11:18:13

Benzer Konular

Yukarı Çık