Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Burganbank Kredi Veriyor Mu?

BURGANBank finansal tüm ihtiyaçlarınız için size özel çözüm önerileri ile uygun krediler veriyor.Konut,beyaz eşya,mobilya alımı,tatil veya eğitim gibi ihtiyaçlarınızı ertelemenize hiç gerek yok.En yakın Burganbank şubesine gelin,size uygun bir kredi ile ihtiyacınızı karşılayın.

Burganbank’ın size sunduğu avantajlı krediler aşağıdaki gibidir:

Süper Net Kredi: 10.000 TL kredi için %1,55 faiz oranı ve 12-36 ay arası değişen vade

Birikimli Kredi: Burganbank aracılığı ile Metlife Emeklilik ve Hayat Sigorta A.Ş ile bireysel emeklilik sözleşmesi (BES) imzalayarak bireysel emeklilik sistemine dahil olunması ve BES katkı payının tek seferde ödenmesi durumunda indirimli faiz oranlarına sahip olabileceğiniz 30.000 TL’lik ihtiyaç Kredisi

Değerinizi Bilen Kredi: Bireysel bankacılık müşterilerinde uygun kredi puanına sahip müşterilerin hak ettikleri ayrıcalığı yaşatan kredi.100.000 TL’ye varan tutar ve 36 ay vadeye kadar aylık %1.27’den başlayan faiz oranlarına sahip kredi.

Burganbank Borç Transfer Kredisi: Ödemelerini tek bir banka çatısı altında toplamak ve aylık bütçeye uygun aylık taksitlerle ödemek isteyen müşteriler için uygun çözüm sunan bir kredi türüdür.Üstelik 36 ay vadeye kadar %1,58’den başlayan faiz oranlarına sahiptir.

Burganbank Konut Kredisi: Kendisine ait bir ev sahibi olmak isteyenler için 120 ay vadeye kadar aylık %1,15’den başlayan faiz oranlarına sahip konut kredisi.

Denizli Eczacı Odası Üyelerine Özel Krediler: Aylık %1,27’den başlayan faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi.Ayrıca eczane açılış,eczane nakil,eczane işletme ve kurum ödemeleri için alternatif krediler

İstanbul Barosu Avukatlarına Özel Krediler: Aylık %1.27’den başlayan faiz oranlarıyla ihtiyaç,aidat ve stajyer avukat kredisi alternatifleri.Ayrıca Konut/Taşıt kredilerinde uygun vade koşulları ve indirimli faiz oranları.

Mali Müşavirler İçin Özel Krediler: Aylık %1,27’den başlayan faiz oranlarıyla  ihtiyaç,yeni başlayanlara finansal destek,ofis ve teknoloji yenileme kredi alternatifleri.Ayrıca Konut/Taşıt kredilerinde uygun vade koşulları ve indirimli faiz oranları.

Kategori: Burganbank
Yazar: Tarih: 5 Şubat 2016 - 8:30:15

Benzer Konular

Yukarı Çık