Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Burgan Bonus Kredi Kartı Özellikleri

Burgan Bank ile birlikte bonus kredi kartı özelliklerinizi kullanabilirsiniz. Bu kart ile birlikte Türkiye’de 25.000’i aşkın bonus anlaşmalı noktasında harcama yapabilir ve her harcamanızda puan kazanabilirsiniz. Burgan Bank bonus özelliklerinin yanı sıra genel olarak bütün ödeme zamanlarınızda en düşük alışveriş faizini ödeyebilirsiniz. Ayrıca yeni kredi kartı düzenlemesinden sonra gecikme faizlerini de hemen ödeyebilir ve işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Burgan Bank bonus kredi kartı özellikleri arasında yer alan bütün durumları ve işlemleri internet sitesi üzerinden de takip edebilirsiniz. Burgan Bankası bonus kredi kartları ile birlikte her zaman en iyi ve seçenekli alışverişlerinizi yapabilirsiniz.

Burganbank kredi kartı başvurusu

Bonus anlaşmalı noktalarda bütün kredi kartı işlemlerinizi hemen yapabilir ve puanlarınız o an harcayabilirsiniz. Kampanyalara katılım için de Burgan Bank internet sitesini veya SMS yöntemi ile haber kaynağını takip edebilirsiniz. Bu kartlar ile birlikte yurt içi ve yurt dışı uçak bileti alımlarında da önemli kazançlar sağlayabilirsiniz. Burgan Bank bonus kredi kartına başvuru için hemen şubelere gelin veya ödemelerinizi yapın.

Kategori: Burganbank
Yazar: Tarih: 21 Mart 2016 - 8:47:01

Benzer Konular

Yukarı Çık