Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Burgan Bank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme

Burgan Bank kredi başvuru sonucu sorgulama nasıl yapılır? Burgan bank Türkiye, Kuzey Afrika ve Ortadoğu bölgelerinde hizmet sunan özel bankalardandır. Ana merkezi Kuveyt’ tedir.  Bireysel, KOBİ, ticari, kurumsal ve özel finansal desteklerinizin taleplerinizin hepsini Burgan Bank aracılığıyla karşılayabilirsiniz. Burgan bank kredi faiz oranları diğer özel bankalar ile kıyaslamamız gerekir ise daha uygundur ve % 1,27 den başlamaktadır. Burgan bank kredi aracılığıyla ev alan, araç sahibi olan sayılı nice ihtiyacını karşılayan onlarca insan bulunmaktadır. Hatta küçük bir kredi hesaplama örneği ile Burgan bank avantajını biraz daha anlatarak Burgan bank kredi başvuru sonucu öğrenme aşamasına geçelim.

Burgan Bank Kredi Faiz Oranları

Burgan banktan belirttiğimiz faiz oranında 36 ay vade ile 10 bin TL ihtiyaç kredisi aldığınız da aylık ödeme yapmanız gereken rakam 381 TL ile sınırlı olacaktır. Toplam geri ödemeniz gereken rakam ise 13,727 TL şeklinde ödeme tablosunda yerini alacaktır. Kredi kapsamında Burgan bank sizden kefil ve ipotek de talep etmemekte banka komisyonu almamaktadır. Sizde avantajlı kredilerden ve kampanyalardan yararlanmak için Burgan bank şubesine giderek ya da resmi internet adresi üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Şimdi konumuza dönerek Burgan bank kredi başvuru sonucu öğrenme aşamasına geçebiliriz.

burgan bank

burgan bank

Burgan Bank TC NO ile Başvuru Sonucunuz için İletişim

Burgan bank kredi onayınızı aynı gün içerisinde tarafınıza iletmektedir. Ama iletişim kuramazsanız ve kopukluk yaşayarak kredi başvuru sonucunuzu öğrenemezseniz. Burgan bank müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Burgan bank müşteri hizmetleri diğer adıyla telefon bankacılığı ile iletişim kuracağınız telefon numarası 0850 222 02 22’dir.  Müşteri hizmetlerine bağlandıktan sonra TC kimlik numaranızı da aktararak Burgan bank kredi başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz.  Telefon ile arama yaparak öğrenmenin yanı sıra Burgan bank şubesine giderek yine TC kimlik numaranız ile kredi başvuru sorgulamanızı yapabilirsiniz.

Burgan Banka Başvuru Sonucu Takip

Eğer kredi sonucunuz olumlu olur ise bankanın sizden isteyeceğiniz evrakları hemen temin edin ve vakit kaybetmeden gereksiniminiz olan parayı alın. Burgan bank kredi kartı başvurusu aşaması üst metinde anlattıklarımız ile sınırlıdır. Kredi sonucunuz olumsuz sonuçlanırsa da, yine aynı yolları izleyerek neden red cevabı aldığınızı öğrenebilme şansınız da vardır.

Kategori: Burganbank
Yazar: Tarih: 5 Ocak 2016 - 2:48:20

Benzer Konular

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. HANİFE İ. dedi ki:

    aslında sonuc olarak subesı az bı banka olsada işlem açısından hem hızlı hemde neden olumsuz sonuclandıgının bılgısını veren bı banka…

Yukarı Çık