Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Burgan Bank İnternet Bankacılığı

Artık kimse bankaların şubelerine gitmelerine gerek kalmadan internet bankacılığından yararlanıyor. Neden işinizden izin almak zorunda kalabilesiniz ki, yada zamanınız harcayarak sıra bekleyeceksiniz. Kredi başvurularımızı, fatura ödemelerimizi, havale işlemlerimizi, yatırım işlemlerinizi rahatlıkla yapabiliyoruz. Bilgisayarda olmasa dahi artık akıllı cep telefonlarımızla istediğimiz yerde ve istediğimiz zamanda bütün bu imkanlardan yararlanabiliyoruz.

Burgan Bank İnternet Bankacılığı Girişi

Burgan Bank’ında çok gelişmiş bir internet sistemi var. Burgan Bank Türkiye, Orta doğu ve Kuzey Afrika bölgesinde faaliyet gösteren Kuvvet merkezli işrakıdır. Türkiye de bir çok şubesi vardır. Eğer Burgan Bank ile çalışıyorsanız hiçbir şubesine gitmeden internet bankacılığını kullanabilirsiniz.

burganbank internet

burganbank internet

Nasıl mı?

İnternetten kartınız ile giriş yapınız, güvenlik menüsünden internet kayıt menüsünü seçiniz. Kullanmak istediğiniz kullanıcı kodunu ve sizden talep edilen bilgileri doğru olarak giriniz. Daha sonra sisteme kayıtlı olan cep numaranıza e-posta gönderilecektir. Kullanıcı adınız ve e-postanızı internet sitesinden giriş yaptıktan sonra cep telefonunuza tek kullanımlık şifreniz gelecektir. Bu şifreyi de açılan sayfaya girdiğiniz taktirde, Burgan Bank internet bankacılığını kullanmaya başlayabilirsiniz. Çoğu bankaların internet bankacılığını kullanmak için müşteri hizmetlerini aramanız gerekmektedir.

Burgan Bank Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilcisine Bağlanma

Müşteri hizmetlerine bağlanmanın da zorluğunu artık herkes bilmekte. Bitmeyen bir müzik şöleni ile karşılanıyoruz maalesef. Ama Burgan Bank ta böyle bir sorun yok. Anında internet şifrenizi oturduğunuz yerden ve zaman kaybetmeden alabilir, hesabınızdaki tüm işlemleri görebilir, birçok faturalarınızı ödeyebilir, hatta istediğiniz faturanıza otomatik ödeme talimatı da verebilirsiniz. Hatta tüm mobil akıllı telefonlara uyumlu uygulamasını da cep telefonumuza indirebilir, evinizde olmadığınız vakitlerde cep uygulamasından istediğiniz yerde yararlanabilirsiniz. Google!a Burgan Bank mobil uygulaması yazmanız yeterli.   Artık zamanımız da enerjimiz de kıymetli. Günümüzde artık zirvede olan iletişim çağımızı kullanarak, bize sunulan tüm avantajları kullanmamız bizim yararımıza olacaktır.

Kategori: Burganbank
Yazar: Tarih: 26 Mart 2016 - 9:07:02

Benzer Konular

Yukarı Çık