Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Burgan Bank Bayram Kredisi 2016

Türkiye’de alternatif bankacılığın önemli kanallarından birisi olan Burgan Bank ile Ramazan Bayramı’nda birbirinden uygun krediler alabilirsiniz. Burgan Bank, Ramazan Bayramı döneminde artan masraflarınızın karşılanabilmesi için sizlere özel olarak krediler sunuyor. Diğer büyük bankalardan kredi alamayan kişiler özellikle kurumsal alanlarda kredi kullanabilmek adına Burgan Bank’ı tercih edebilir.

Burgan Bank Ramazan Bayramı kredileri çok uygun vade seçenekleri ile birlikte verilmektedir. Burgan Bank Ramazan Bayramı kredisinden yararlanabilmek için Burgan Bank şubelerine gelebilir veya Burgan Bank internet bankacılığından yararlanabilirsiniz. Burgan Bank Ramazan Bayramı kredisi faiz oranları 1,47’den başlamaktadır. Bunun yanı sıra bu kredinin 1000 TL’den 50 bin TL’ye kadar limitleri bulunmaktadır.

Böylece bütün masraflarınızı bu kredi ile karşılayabilir ve işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Burgan Bank Ramazan Bayramı kredisi 36 aylık vadeler ile alınabilmektedir. İsteyen kişilere 24 ay, 18 gibi vade seçeneklerini de kullanabilir. Sadece 25 TL’lik masraf ödeyerek bütün bankalardan daha avantajlı şekilde verilen Ramazan Bayramı kredisini Burgan Bank şubelerinden alabilirsiniz.

Kategori: Borç Sorgulama
Yazar: Tarih: 27 Mayıs 2016 - 7:05:45

Benzer Konular

Yukarı Çık