Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Burgan Bank 2. El Araç Kredisi

Şimdi ikinci el araba almak isteyenler için bazı kampanyalar dan bahsedelim. Bir çok kişi hayalin deki arabayı almak ister. Hatta bunun için fiyat araştırmaları yapar. Ama bütçemiz sıfır bir arayı almaya yetmeyebilir. Almak istediğimiz aracı sıfırı 50 BİN TL iken 2.elini 40 Bin TL ye alabiliyorsunuz. Bunun içinde yani, ikinci el taşıt alımlarınızı için de bankadan kredi çekebilirsiniz. Daha önce sıfır araç alımları için bankalar kredi veriyorlardı. Ama şimdi illa sıfır araç alımları için değil. Sıfır bir araç alıp yüksek fiyatlar ödeyemem diyorsanız, artık bankalarda 2.el araç  alımlarınız için kredi desteği vermektedir. Tabi belirli şartlar dahilinde.

BurganBank’ı belki bir çoğumuz duymamış olabiliriz. İlk önce BurganBank’ı biraz tanımayanlar için tanıtalım; 1989 yılında Tekfen adıyla kurulmuştur. 2013 yılından sonra Burgan adını almıştır. Cezayir, Irak, Tunus, Ürdün ve Mena bölgesinde(orta doğu ve kuzey afrika) da bankacılık alanında lider konumdadır.

Burgan Bank’ın 2.el araç kampanyasından yararlanabilirsiniz. En fazla 36 ay vaade ile 50 Bin TL ye kadar 2.el araç alımlarınıza kredi desteği vermektedir. Örneğin; 35 TL değerinde 2.el araç almak istiyorsunuz.

35 ay vade ile aylık ödemeleriniz %1,99 ile aylık ödemeniz 1450 TL civarında olacaktır. Tabi alacağınız aracın 3 yaş ve altı olması şartıyla. Peki kredi için istenilen belgeler nelerdir? Kimlik, gelir belgesi, serbest meslek çalışanları için vergi levhası, emeklilik için maaş cüzdanı fotokopisi gibi belgelerinizle birlikte size en yakın Burgan Bank’a başvurabilir yada 0850 222 8 222 no lu müşteri hizmetlerinden detaylı bilgi edinebilirsiniz. Ya da internet sayfasına girip, alacağınız 2. el araç miktarınız için hesaplama sayfasından aylık ödeme planlarını ve faiz oranlarını rahatlıkla görebilirsiniz. Burgan Bank sıfır araç kredisinin %75 ini 2. el araç kredisinin de %60 nı kredi olarak vermektedir. Aldığınız aracın üzerine rehinli araç kasko sigortası da yapılmaktadır.

Kategori: Burganbank
Yazar: Tarih: 24 Mart 2016 - 8:48:14

Benzer Konular

Yukarı Çık