Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Borç Para Verenler

Acil gerçekten ihtiyacı olan kişilere borç para verilir. Verilen ilanlara çok sayıda kişi aşağı kısımdan başvuru yapmakta ve ikna edici ifadeleri olanlara geri dönülmektedir. Bana ulaşan olmadı diye eleştirenler olsa da genelde yetersiz bilgi aktarımı ve iletişim numaraları eksikliğinden kaynaklanmaktadır. Bazende ilanlarda belirli bir kontenjan olduğu için geri dönüşler yapılmamaktadır.Borç para veren kimselerde aynı bankalar gibi sadece güvendikleri kimselere borç vermektedirler.

Borç para almak isteyen kişiler, öncelikle bankalara başvuru yapabilmektedir. Ancak bazı durumlarda bankalardan kredi alınamayabilir. Böyle olduğu zaman da dolar, euro veya altın olarak veya TL olarak borç para veren kişiler ile iletişime geçilmelidir. Bu kişiler, her zaman uygun faiz oranlarıyla sizlere kolay ödeme seçenekleri sunmaktadır. Bu ödeme seçenekleri ile kredilerinizi kolay bir şekilde ödeyebilirsiniz. Borç para vermenin çeşitli yöntemleri yer almaktadır. İsteyen kişiler ihtiyaç duydukları miktarı bu kişiler ile görüşerek direkt olarak elden alabilir. Dileyen kişiler de borçlarını hesaplarına aktarabilir.

Borç aldığınız parayı saymayı unutmayın.

Borç aldığınız parayı saymayı unutmayın.

Konut kredileri ve taşıt kredileri özelliği taşıyan borç paralar da bu kişiler tarafından verilmektedir. Üstelik borç para alacak olan kişilerden herhangi bir gelir belgesi, kredi notu veya kefil gibi belge ve bilgiler de istenmemektedir. Borç para alacak olan kişilerin istedikleri miktarları talep etmeden önce evlerinde bir hesaplama yapması tavsiye olunur. Bu sayede gerek duyulan nakit miktarını ve aylık ödenebilecek taksitleri görebilirsiniz. Gelecekte ödemelerinizde zorlanmamak için bu noktaya çok dikkat etmelisiniz.

İstanbul Borç Para Verenler

İstanbul ili içerisinde yaşayan ve bankalardan kredi alamayan kişiler, nakit sorunlarını hızlı bir şekilde çözebilir. Peki nasıl mı? Öncelikle alınacak olan kredinin miktarı ve türü belirlenmelidir. Konut, taşıt veya diğer ihtiyaç kredileri için gerek duyulan borç para miktarının belirlenmesinin ardından aylık olarak ödenebilecek taksit miktarının gözden geçirilmesi gerekir.

100 bin TL borç para alacak olan kişilerin, aylık gelirlerinin de buna göre olması gerekir. Aksi durumda ilerleyen günlerde çok daha zor günler yaşanabilir. Daha sonra senetle mi komisyonla mı kredi alınacak buna karar verilmelidir. Senetle alınan kredilerde bir miktar faiz uygulanır ve her taksit ödemede bu senetler teslim alınır. Senetlerin üzerinde ıslak imzalar yer alır. Bu yöntemi tercih etmeyen kişiler, komisyon ile kredi alarak bankalardan kendileri için aracı kurumlar ile kredi ister. Bu krediler, bankalardan alını ve borçluya verilir. Kredi üzerinden alınan kredi miktarına göre bir miktar komisyon alınır. Bu komisyon, yüzde 15 veya yüzde 10 olarak belirlenmektedir.

Borç para veriyorsanız öncelik bayanların olmalı.

Borç para veriyorsanız öncelik bayanların olmalı.

Ankara Borç Para Verenler

Borç paraya sıkışan kişiler, ilk olarak bankaya gider. Bankalardan olumsuz yanıt alan kişiler ise yakınlarından borç para bulmaya çalışır. Her durumda da sıkıntılı günler geçirilebilir. Artık buna gerek yoktur. Ankara’da faaliyet gösteren kişiler ile iletişime geçerek siz de nakit sorunlarınızı kimseye istekte bulunmadan kendi iradenizle ve ihtiyacınıza göre kredi alabilirsiniz.

Borç Para Veriyorum

Üstelik borç para veren kişiler, sadece TL üzerinden değil, dolar, euro ve altın olarak da borç para vermektedir. Bu sayede her yönde ve alanda kullanabileceğiniz nakit desteğini en uygun ödeme koşulları ile alabilirsiniz.

Diğer İller Borç Para Verenler

Borç Para bulabileceğiniz İller

Borç Para bulabileceğiniz İller

Türkiye’nin neresinde olursanız olun dolar, euro ve altın üzerinden borç para veren kişiler ile irtibata geçebilirsiniz. TL üzerinden de bu şekilde kredi alabilirsiniz. Bulunduğunuz ilde eğer bu borcu verecek olan kişiler yoksa sadece bir görüşme için bir araya gelebilir ve ardından paranızı hesabınıza havale olarak isteyebilirsiniz. Böylece isterseniz Ağrı’da isterseniz Şırnak’ta olun nakit desteğini en kısa sürede ve söz verildiği gibi alabilirsiniz.

Kategori: Borç Sorgulama
Yazar: Tarih: 18 Nisan 2016 - 7:29:22

Benzer Konular

Yazıya Yapılan Yorumlar

 1. şeyda dedi ki:

  Merhaba çalışıyorum Aylık gelirim 5.000 TL acil 30.000 TL ihtiyacım var kredi puanım düşük yüksek miktarda kredi çekmeye yetmediği için kredi çekemiyorum 3 -4 ay içinde aldığım parayı faiziyle geri ödeyeceğim rica ediyorum olumlu yada olumsuz yinede cevap verirseniz çok sevinirim teşekkür ederim..

 2. adem dedi ki:

  15000 TL ihtiyacım var irtibata geçerseniz sevinirim

 3. Huriye Yaman dedi ki:

  Merhaba eşim iflas etti bu yüzden çok dağınık borcumuz var aylık 1000 lira ödeyebilirim devlet hastanesinde çalışıyorum toplam 40 bin liraya ihtiyacım var lütfen iki kızım var onlar için yardım bekliyorum bu konuyla alakalı bana yardımcı olun lütfen rica ediyorum acil yardımınıza ihtiyacım var lütfen iki tane icra olayım var çarşamba gününe kadar lütfen süre bitiyor lütfen yardımcı olun

 4. Yelda dedi ki:

  Memurum tüm borçlarımı bir yerde toplamak için 100.000 TL paraya ihtiyacım var 2.350 TL gelirim var aylık 1500 öderim.

 5. bozok77 dedi ki:

  Acil olarak 100 bin TL ye ihtiyacım var. Kamu çalışanıyım sabit 4000 TL gelirim var aylık 3000 TL geri ödeme yaparım.

 6. Levent Ceylan dedi ki:

  Bi yakınım tarafından kandırıldım bu sebeple banka borçlarımı ödeyemiyorum özel sektör çalışanıyım maaşım net 1900 lira 450 lira da ek gelirim var.Borçlarımı kapatmak için 40000 liraya ihtiyacım var senetle vadeli öderim lütfen yardımcı olun.

 7. Merve dedi ki:

  Acil 40bin tl ye ihtiyacım var aylık 1500-2000 şeklinde ödeyebilirim. Kredi borcumu kapatarak elden borçlanmam gerek. Lütfen acil dönüş yaparmısınız.

 8. Gündem dedi ki:

  Devlet memuruyum. 3500 lira sabit gelirim ve 1000~2000 lira arasında ek gelirim var.Aylık 2000 TL geri ödemek üzere 50.000 TL borç/Kredi istiyorum. 15~16 bin lira eden bir otomobilim var teminat olarak verebilirim.

 9. osman dedi ki:

  Çok acil 50 bin TL ihtiyacım var ulaşabilirsiniz.

 10. Seval dedi ki:

  Altın, euro ya da dolar olarak borç arıyorum. Yaklaşık 40-50 bin tl arası ihtiyacım var. Aylık 2000 TL ödeme imkanım var. Lütfen ciddi kişiler bana ulaşsın. Ümitlerim gün geçtikçe azalıyor. Teşekkürler

 11. Mesut dedi ki:

  Kutahyada ikamet etmekteyim acil olarak 20.000 TL ihtiyacım var kredi kartlarından dolayı avukatlık durumdayım kamu kuruluşunda alt iş veren işçisiyim aylık düzenli taksitlerle ödeme yapabilirim geri dönerseniz sevinirim

 12. Ümit dedi ki:

  Benim acil 30 000 tl borcum var aydan aya öderim bana yardımcı olsanız sevinirim

 13. Kamil dedi ki:

  Çok acil 8500 liraya ihtiyacım var. Bu ay sonuna kadar bulmam gerekiyor. KKB yüzünden kredi çekemiyorum.Yoksa icra gelecek. İmkanı olanlardan yardım istiyorum.

 14. Neşet Açıksöz dedi ki:

  Acil 25000 lira ihtiyaç 1500 geri ödemeli kamuda memurum senet karşılığı dönüş yaparsınız sevinirim

Yukarı Çık