Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Borç Birleştirme Kredisi

Bir bankaya kredi borcunuz varsa ve bu borçlarınızı ödemekte zorlanıyorsanız başka bir bankadan kredi alarak ve borç birleştirme avantajlarından yararlanarak bu sorunun üstesinden gelebilirsiniz. Bankalardan alınan birden fazla kredinin borçları da bu şekilde kapatılabilmektedir. Bankalar, yeni müşteri kazanacağı için kapatılacak olan borca nakit desteği sağlamaktadır. Bu sayede çok daha rahat bir şekilde ödeme dönemi geçirilmektedir. Borç birleştirme kredileri bir çok bankada yer almaktadır.

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar da şu şekildedir;

Şekerbank Borç Transfer Kredisi

şekerbank

şekerbank

Şekerbank ile birlikte diğer bankalarda yer alan bireysel kredi, kredi kartı, kredili mevduat hesabı borçlarınızı Şekerbank Borç Transferi Kredisi ile kapatabilirsiniz. Bu sayede sadece Şekerbank’a borçlanarak ödemelerinizi rahatlıkla gerçekleştirme şansına sahip olursunuz. Bu kredi içerisinde birçok avantaj da bulunmaktadır. Uygun ödeme seçenekleri ile birlikte banka borçlarınızı kolay bir şekilde kapatabilirsiniz. Borç transferi kredisi Şekerbank’ta maksimum 100 bin TL  olarak alınabilmektedir. Bu kredi, 1,48 faiz oranı ile birlikte veriliyor. Üstelik kredinin vade oraları da 3 ile 36 ay arasında değişebiliyor. Tahsis ücreti 500 TL olan kredinizi Şekerbank şubelerine gelerek alabilirsiniz.

Finansbank Borç Kapatma Kredisi

finansbank

finansbank

Finansbank’ ile birlikte bütün borçlarınızı hızlı ve kolay bir şekilde kapatabilirisiniz. Finansbank  tarafından verilen bu kredi içerisinde 36 aya varan vade seçenekleri yer almaktadır. Diğer yandan kredide uygun faiz oranları ve esnek ödeme imkanı da yer almaktadır. Finansbank’ın birçok avantaj sunan ihtiyaç kredisi ürünleriyle tüm borçlarınızı tek bir çatı altında toplama fırsatına sahip olabilirsiniz. Böylece borçlarınızı daha kolay bir şekilde ödeyebilir ve aynı zamanda bir Finansbank müşterisi olursunuz. Üstelik bu kredi içerisinde kredi ve kredi kartı borçlarınızı da kapatabilirsiniz.

Finansbank tarafından istenen gerekli koşulları sağlamanız durumunda bu seçeneğin sahibi olacaksınız. Kredi içerisinde yer alan uygun ödeme seçenekleriyle birlikte bütün borçlarınızı Finansbank’a taşıyabilirsiniz. Üstelik Finansbank’tan alınan bu kredi aylık %1,43’ten başlayan faiz oranlarıyla sizlere verilmektedir. Bu kredi ile ile Finansbank dünyasına siz de adım atabilirsiniz.

borç kapatma kredisi

borç kapatma kredisi

Odeabank Borç Kapatma Kredisi

1,55 oranındaki faizleri ve 36 aya kadar sunulan vade seçenekleri sayesinde bütün banka kartı, kredi kartı veya kredi borçlarınızı Odeabank kredisi ile kapatabilirsiniz.

Kategori: Kredi Kullanma
Yazar: Tarih: 24 Nisan 2016 - 3:21:01

Benzer Konular

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. elvan basak dedi ki:

    15.000,00tl krediye ihtiyacım var

  2. serkan dedi ki:

    20.000 TL kredi lazım en kısa zamanda öderim. Bu konuda nasıl yardımcı olabilirsiniz.

  3. selcuk dedi ki:

    20 bin TL borcum var nasıl yardımcı olur sunuz

Yukarı Çık