Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Bonuscard Veren Bankalar Hangileri

Türkiyenin ilk çipli ve çok markalı kredi kartı Bonus her zaman ilklerin adresi olmuştur.Bonus ‘un yeniliklerinin birkaçı ilk şeffaf kart, ilk temassız kart ilk çevreci kart vs.. Verdiği hizmet ve sağladığı kampayalar ile her zaman tüketici çıkarlarının yanında olmuştur.Her zaman en iyi hizmeti son teknoloji ile sunmayı hedeflemiştir.

Bu başarsının Türkiye’de yalnızca kendi müşterilerinin değil diğer banka müşterilerininde ortak olmasını hedefleyerek Türkiye’de bir ilke daha imza atmıştır.

İlk lisans anlaşmasını 2002 yılında Denizbank ile yapmıştır.Başarılı bir yol haritasının ardından 2006 yılında Türk Ekonomi bankası, 2007 yılında Romanya’da bulunan Garanti International, 2008 yılında Şekerbank ve ING Bank, 2009 yılında Türkiye Finans Katılım Bankası (TFKB), 2010 yılında Burgan Bank, 2011 yılında Alternatif Bank, 2012 yılında Tekstilbank ve 2013 yılında Fibabank ile banka sayısını 11’e ulaştırdı.Böylece birçok yatırımı yapmadan kendi imkanını müşterileri ile buluşmasını sağlayarak lisans kart trendini de başlatmış oldu.

Bu bankalar aracılığı ile bonus kartı kullanan tüm üyeler Garanti müşterilerinin kullandığı tüm imkanlardan faydalanabilmektedirler.Kazandıkları puanları diledikleri gibi üye işyerlerinde harcayabilmektedirler.

Kategori: Kredi Kartları
Yazar: Tarih: 21 Aralık 2015 - 6:05:26

Benzer Konular

Yukarı Çık