Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Bonus Puan Kazandıran Kampanyalar

Bonus Kart özellikli kredi kartları ile birlikte Türkiye’de ve yurt dışında birçok avantajdan yararlanabilirsiniz. Bu kart genel olarak birçok seçkin firma ile anlaşmalıdır. Kampanya dahilinde genel olarak yer alan anlaşmalar sayesinde gerekli durumlarınızı kullanabilirsiniz. Değerli alanlarda yer alan anlaşmaları de her zaman kullanmak söz konusu olabilmektedir. Kampanyalar içerisinde her 100 TL’ye 10 TL toplamda 50 TL bonus kampanyası bulunmaktadır. Bu kampanyaya sadece Bonus Üye İşyeri olan giyim, market, eğitim ve kırtasiye sektörlerinde yapılacak harcamalar dahil edilmektedir.

Bonus Kart Üye İş Yerleri

Kampanya içerisinde tek seferde Bonus Üye işyeri olan giyim, market, eğitim ve kırtasiye sektörlerinde her 100 TL ve üzeri harcamaya 10 TL, toplam 50 TL bonus hediye olarak verilmektedir. Diğer yandan aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların sadece ilki kampanyaya dahil edilmektedir. Bu kart ile birlikte Boyner ve YKM mağazalarında 9 aya varan taksit seçeneklerinin sahibi olabilirsiniz.

Bonus Puan Geçerli Olan Mağazalar

Boyner ve YKM mağazalarında tek seferde yapılacak olan 300 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 50 TL hediye çeki verilmektedir. Mağaza tarafından bu puanlar kart sahibine verilmektedir. Ayrıca KOTON mağazalarında da 6 aya varan taksitler Bonus Card ile birlikte verilmektedir. Bu kampanyaların yanı sıra Altınyıldız noktalarında da peşin fiyatına 5 taksit seçeneği yer almaktadır. Bu kampanyadan Bonus üyesi Altınyıldız Classics mağazalarından yapılan tek ödemeli alışverişlerde +4 taksit seçeneğinin seçilmesi ile yararlanılmaktadır.

Bonuspuan Geçerli Olan yerler

Network mağazalarında da %50 oranında indirim verilmekte ve 7 taksit seçenekleri verilmektedir. Bu kampanyadan Bonus üyesi Network mağazalarından yapılan 2 veya 3 taksitli ödemelerde +4 taksit seçeneğinin seçilmesi ile yararlanılabilmektedir.

Diğer yandan Bonus flaş sahiplerine özel indirimler verilmektedir. Bu kampanyada 20 TL Bonus bulunmaktadır. Bonus Flaş üzerinden kampanyaya katılan müşterilere Bonus üye işyerlerinde tek seferde yapacakları ilk 100 TL’lik market alışverişine 20 TL bonus hediye edilmektedir. Kampanyalar diğer yandan çeşitlenmektedir. Bütün bu kampanyalardan haberdar olabilmek için Bonus sitesini ziyaret edebilir ve internet üzerinden işlem yapabilirsiniz. Ödemelerin genel olarak bulunması sayesinde en yeni özellikler yer almaktadır.

Kategori: Kredi Kartları
Yazar: Tarih: 21 Aralık 2015 - 11:38:44

Benzer Konular

Yukarı Çık