Kredi Notu Öğrenme Sorgulama


Bonus Puan İle Alışveriş

Alışveriş yapmak istiyorsunuz ama yapacağınız alışverişlerinizden de kazanmak mı istiyorsunuz? Böyle bir alışveriş şansına sahip olma imkanınızın olmadığını düşünüyor olmanız gayet normal ama hala bilmediğiniz bir yöntem daha olduğunu söylemeliyiz. Dünyanın her yerinde kullanılan ve kullanıcısı her geçen gün artış gösteren Bonus kartın kullanıcısının neden bu kadar fazla olduğunu hiç merak etmiyor musunuz?

Bonus kart ile alacağınız her ürünün size değeri kadar bonus puan kazandırdığını biliyor musunuz? Üstelik kazanmış olduğunuz bu bonus puanları biriktirerek alışverişlerinizde kullanma şansına da sahipsiniz.

Bonus puan ile alışveriş yapmak sizin için her mekân da en kolay olandır. Nakit paranın geçerli olduğu her yerde kullanma şansına sahip olduğunuz bonus kartınız ile sınırsız alışverişin tadını çıkartacaksınız.

Nakit param yok diye düşünmeyin istediğiniz gibi harcayın ve harcadıkça bonus puan kazanın. Ailenizin isteklerini ertelemekten ise daha ileri bir tarihe taşımanızın zamanı gelmiş bulunuyor. İhtiyaçlarınız için harcamanızı yapın ve bonuslarınız ile de harcamaya devam edin.

Bizlere Soru SORUN, En Kısa Sürede Cevap Alın ! Soru Sormanız için Soru-Cevap bölümünü ziyaret edin.
Uzmana soru
sor
Kategori: Garanti Bankası
Yazar: Tarih: 30 Temmuz 2015 - 11:43:09

Benzer Konular

Yukarı Çık