Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Bonus Card Yılbaşı Kampanyaları

Bonus Card ile birlikte yeni yıla mutlu bir şekilde girebilir ve ödemelerinizi çok hızlı bir şekilde gerçekleştirerek birbirinden cazip kampanyaların sahibi olabilirsiniz. Yılbaşında Bonus Card ile birlikte tüm sektörlerde yapacağınız her 100 TL’lik alışverişe 10 TL toplamda 100 TL bonus kazanma hakkına sahip olabilirsiniz. Bu kampanyaya her yerde tek seferde yapılan 100 TL ve üzeri işlemler dahil edilmektedir.

Bunun yanı sıra kampanyaya aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların sadece ilki dahil edilmektedir. Bununla birlikte kampanya katılım SMS’lerinin Garanti Bankası sisteminde bulunan cep telefonu numaralarından gönderilmesi söz konusu olmaktadır.

Siz de bu kampanyaya katılmak için ilk harcamadan önce BOSYOK yazıp 3340’a SMS gönderin ve birbirinden avantajlı bonus kampanyalarından yararlanmaya başlayın. Kampanya 15 Ocak tarihine kadar devam edecektir. Bununla birlikte bütün kampanyalar içerisinde yer alan ödemeler ile birlikte kredilendirme ve taksitlendirme seçeneklerine sahip olabilirsiniz. Bu ödemeler içerisinde yer alan imkanlar sayesinde gerekli durumları kontrol altına alabilir ve işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Kategori: Garanti Bankası, Kredi Kartları
Yazar: Tarih: 12 Aralık 2015 - 4:06:03

Benzer Konular

Yukarı Çık