Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Bonus Card Beyaz Eşya Kampanyaları

Garanti Bankasının bonus kartını kullanmayıp bilenimiz çoktur değil mi hemen hemen her mağazada bonuscard için türlü kampanyalar ve indirimler vardır özellikle de bonus kafalı reklamlarıyla çocukların bile ilgi odağı olmuştur. Evleneceklerin yada evini yenileyeceklerin ilk düşündükleri şey beyaz eşyadır ve bunları kim olursa olsun kredi kartıyla almak ister hem taksitli ödemeleri için hemde kampanyaları için. Malum kredi kartları çıktığından beri elden yada senetle taksit yapan iş yerleri kalmadı artık çünkü kredi kartı ile ödemek onlarında kolayına geldi ve ödemelerini garantilemiş oldular özellikle beyaz eşya satan iş yerlerinin en büyük özelliği taksitle almak hem pahada hem yükte ağır olan bir şeyi peşin almak eskiden de kolay değildi şimdi de.

Bonus kart sahiplerine özel beyaz eşya kampanyaları ödemeleri rahatlatarak kolayca alımının yapılmasını sağlıyor.  Bu kampanyalara bakalım biraz; Bosch, Siemens ve Profilo’da peşin fiyatına 9 taksit kampanyası var.

Bonus’un internet sitesine baktığınızda kampanyada olan beyaz eşya markalarını kolaylıkla bulabilirsiniz. Bonus üyesi olan iş yerlerinde bu beyaz eşya kampanyalarından faydalanabilirsiniz.

Kategori: Garanti Bankası
Yazar: Tarih: 17 Mart 2016 - 12:20:28

Benzer Konular

Yukarı Çık