Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Bonkör Vadaa’dan Ramazan Ayı Kampanyası

Her Ramazan ayında  olduğu gibi bu Ramazan’da sizlere birbirinden avantajlı hediyeler ve kampanyalar sunan Yapı Kredi World Kart kredi kartı ve Bonkör Vadaa, sizlerin sevdiklerinizle birlikte daha güzel bir dönem geçirmenizi amaçlıyor. Bonkör Vadaa ile bu Ramazan’ın bereketini ve coşkusunu doyasıya yaşayabilirsiniz.

Bonkör Vadaa ile birlikte bu Ramazan Ayı içerisinde keyifli alışverişler yapabilir ve her alışverişinizde kazançlı çıkabilirsiniz. Ramazan ayı boyunca, Yapı Kredi World Kart’ınızla birlikte market, giyim, çok katlı mağaza, ayakkabı, kozmetik, aksesuar, kafe, restoran ve fast-food sektörlerindeki Yapı Kredi World Üye İşyerleri’nde tek seferde yapılan ilk 100 TL’lik alışverişten sonra tek seferde yapılan her 100 TL’lik alışverişe 10 TL hediye verilmektedir. Bütün bu hediyelerin sonucunda da toplamda 50 TL’lik  Worldpuan sizlerin olmaktadır.

Bu puanlarınızı isterseniz para olarak kullanabilir, isterseniz genel ücretten indirim şeklide kullanabilir veya biriktirerek alışverişlerinizi bedavaya getirebilirsiniz. Ayrıca Yapı Kredi tarafından sizlere sunulan cüzdan kampanyası ile birlikte bu kampanyaya katılabilir ve alışverişlerinize ek olarak 10 TL daha puan kazanabilirsiniz. Sürpriz hediyeler de bu ayda sizleri bekliyor.

Kategori: Yapıkredi Bankası
Yazar: Tarih: 8 Haziran 2016 - 10:44:10

Benzer Konular

Yukarı Çık