Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Bireysel Kredi Veren Finans Şirketleri

Bankalar dışında kredi ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz özel şirketler bulunmaktadır. Sizlere bugün bu bireysel kredi veren özel şirketler listesine ve haklarında kısa bilgi vereceğim. Direkt firmaları arayarak iletişim kurabilirsiniz. Kredi veya kredi kartı ihtiyacımızı bankalardan karşılayamayabiliriz. Gerek bankalar da olan ödemelerinizi düzenli yapmayıp, gerekse düşük kredi notunuz olduğu için, bankalara başvurularımızı kabul etmeyebilir. Bunun için nakit ihtiyacımızı nasıl karşılayabiliriz? Kredi veren özel şirketler bir çözüm olabilir..Bunun için bir çok kredi verilir sloganlarıyla yazılar görebiliriz. Ama her yazıya, her işletmeye inanmak iyi olmayabilir. Çünkü insanların bu sıkıntıların dan  yararlanmak isteyen, insanları suistimal etmek isteyen kişilerin olabileceğini asla unutmayın. Sizden önce bir kapora adı altında para istediklerinde bu kişilerin sizi elinizdeki parayı almak isteyip de dolandırmak isteyebilirler. Bu gibi kuruluşlardan uzak durmanız sizin yararınıza olacaktır. Eğer kredi verebiliyorlarsa da size imzalatacakları evrakları dikkatli okuyup öğle imzalayın. Çünkü çoğu insanın bankalarda olan icralıkları yüzünden kredi çekememeleri bu kişilerin çoğalmasına sebep olmuştur.

kredi veren özel şirketler

kredi veren özel şirketler

Kredi Veren ve Kredi Çıkartan Özel Kuruluşlar

Bazı yerlerde vardır gerçekten düzgün çalışan, bunlar ayrı tabi. VOLSWAGEN, NİSSAN, OPEL, AUDİ, MERCEDES gibi özel kurumlar kredi desteği sağlamaktadır. Bu kuruluşları bir çoğumuz zaten bilmekte. Kredi talebiniz daha kolay ve hızlı bir şekilde ilerlemesi bu kurumlar da daha olası. Genelikle taşıt kredi konusunda uzmandırlar. Tabi ki çekeceğiniz kredilerin taksit ödemleri size zorlayacak şekilde yapmamanız, şartlarını çok iyi anlamanız sizin yararınıza olacaktır. Belki daha kolay ve daha hızlı olabilir ama okuyacağınız en ufak bir şartname hatası size zora sokmasın. Tabi ki bu sadece özel şirketlerde geçerli değil, diğer tüm bankalardan bile çekeceğiniz kredi prosedürlerini çok iyi anlamanız ve okumanız gerekir. Sonuçta hiç kimse karşılıksız bir kredi vermez. Mutlaka çok yüksek veya daha cazip faiz sonucundadır. Bir araba almak istiyorsunuz, başka bir bankadan da çekebilirsiniz yani engel bir durumunuz yok. Bankalardaki taşıt kredilerini veya bu gibi özel kurumdaki taşıt kredilerini karşılaştırıp arasında muhasebe yapabilirsiniz. Hangisi size daha uygun ise oradan çekebilirsiniz. Yani karar tamamen sizin. Yazmış olduğum bu kurumların tüm şartlarını size en yakın bir kurumdan öğrenebilir, size uygunsa çekebilirsiniz.

Konut ve İhtiyaç kredileriniz için ” Biz Kredinizi Çekelim Siz Ödeyin . com” veya  ” Senetle Kredi com ” firmasına ulaşabilirsiniz.

Kategori: Borç Sorgulama
Yazar: Tarih: 1 Nisan 2016 - 11:55:41

Benzer Konular

Yazıya Yapılan Yorumlar

 1. kredi dedi ki:

  mrb 2000 tl gelirm var ssk yok acil 20000 tl lazım kullanabilrmyz

 2. Ömer dedi ki:

  Merhabalar kredi notum düşük gecikmelerim var kredi alamıyorum toplam borcum 20 000 TL yardımcı olabilir misiniz teşekkür ederim

 3. cihan dedi ki:

  Merhabalar 8 bin TL ihtiyacım var. Kredi notum düşük olduğu için kredi çekemiyorum. Yardımcı olabiliyor musunuz?

 4. Habip dedi ki:

  20000 TL kredi arıyorum. Devlet memuruyum. Aylık 1000-1200 TL taksit ödeyebilirim. Borçlarımı bir araya toplamak istiyorum. Bankalarla sıkıntı yaşadığım için yeni kredi kullanamıyorum.

 5. kerım dedi ki:

  20000 TL ye ihtiyacım var. Emekliyim..

 6. Ezgi dedi ki:

  4 bin TL paraya ihtiyacım var. Banka puanım düşük yardımcı olabilir misiniz?

 7. Bireysel dedi ki:

  1000 TL acil ihtiyacım var verebilen ilik nakli için lütfen arasın acil

 8. ahmet dedi ki:

  On bin tl ihtiyacim var memurum

 9. İsimsiz dedi ki:

  Selamlar.. Malum herkesin dediği gibi benim de acil nakite ihtiyacım var. 20.000 TL civarında. Kamu personeliyim. İzmir’de ikamet ediyorum.. Aylık 4250 TL gelirim var.. Eğer ki uygunsa mailden dönerseniz sevinirim..

 10. emir dedi ki:

  Merhabalar ihtiyacım 30.000 yüksek komisyon veririm çok acil ihtiyacım var.

 11. levent dedi ki:

  Merhaba 50 bine ihtiyacım var ödemelerde sıkıntı olmaz acil olarak dönüş yaparsanız sevinirim

 12. Tarık dedi ki:

  35000 TL ihtiyacım var. SGK’lıyım ayda 1500-1600 TL ödeyebilirim. Yardımcı olursanız sevinirim..

 13. Jülide dedi ki:

  Merhaba, 15 bin TL nakit ihtiyacım var. Ödeme koşulları nasıldır vb. Bilgi alabilir miyim?

 14. cihan dedi ki:

  20.000, TL nakit paraya çok acil ihtiyacım var bu parayı faizi ile birlikte 20 temmuz 2016 da ödeyebilirim yada 36 ay taksitle de ödeyebilirim. Bu konuda bana bir iki gün içinde acilen dönüş yaparsanız sevinirim.

 15. yılmaz dedi ki:

  SELAM servisçilik yapmaktayım 96 model bir aracım var acil değiştirmem lazım bu yüzden 40 000 TL nakite ihtiyacım var ayda 1000 TL ödemek şartıyla

 16. Abdulkadir dedi ki:

  Merhaba acil banka dışı krediye ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

 17. nurtekin elçin dedi ki:

  15000 acil kredi ihtiyacım var

 18. mehmet hüseyin dedi ki:

  17.000 TL nakit paraya ihtiyacım var ama banka hesabınıza 500 TL olarak geri ödeme yapabilirim. Bu şekilde uzun vadeli bir kredi istiyorum. Eğer 60 ay vadeye kadar kredi borcumu bölebilirseniz çok sevinirim.

Yukarı Çık