Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Beyaz Eşya Kredisi Veren Bankalar

Beyaz eşya kredisi ilk etapta kulağa yabancı gelse de bazı bankalar bu tip krediler vermektedir. Bu kredilerin verilme nedeni özellikle evlenen veya evindeki eşyalarını yenilemek isteyen kişilere kolaylık sağlamaktadır. Üstelik bu tür kredileri veren bankaların sayısı az olduğu için de beyaz eşya kredisini ilk defa veren bankalar bir avantaj sağlamaktadır. Bu bankalar kredi verecekleri kişilerden alacakları beyaz eşyaların performansını da istemektedir. Alınacak olan beyaz eşyanın fiyatı da banka tarafından verilecek olan kredinin miktarını belirlemektedir. Bu tip kredileri veren bankalardan birisi Anadolu Bank’tır.

Anadolu Bank Beyaz eşya kredisi içerisinde 12 aydan 36 aya kadar vade uygulamaktadır. Bu kredinin faiz oranı da 1,60’dır. Beyaz eşya kredisini de 10 bin TL’den 50 bin TL’ye kadar alabilirsiniz. Anadolu Bank dışında beyaz eşya kredisi veren bankalardan birisi de Vakıf Katılım’dır. Bir katılım bankası olan Vakıf Katılım, 50 bin TL’ye kadar kredi verebilmektedir. Bu kredi, 1,45 oranındaki faizler ile sunulmaktadır. Krediyi almak isteyen kişilerin faturalar ile birlikte Vakıf Katılım şubelerine gelmesi gerekmektedir.

Vakıf Katılım Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçerek konu ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Yani bir bankanın sunduğu avantajlardan faydalanabilirsiniz.

Kategori: Anadolu Bank, Banka Kredileri
Yazar: Tarih: 15 Nisan 2016 - 1:00:54

Benzer Konular

Yukarı Çık