Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Bayram Öncesi Senetle Kredi Son Günler

Bayram öncesi için yapılan senetle kredi kampanyasında başvurular için son günlere girilmiştir. Bayrama ihtiyaçlarınızı karşılayıp gitmenizi temenni ederiz. Ayrıca yoğun geçen bu süreçte sabır göstermekte çok önemlidir. Başvurulara geri dönüşler halen başlamadı. Başvuru sırasına göre öncelikle mail üzerinden geri dönüşler sağlanacaktır. Bu yüzden sitemizdeki duyuruları takip ediniz.

Siciliniz bozuk ise, bankalardan nakit sorununuz olabilir. Sicilinizin bozuk olması bankalara olan borçlarınızı zamanda ve düzenli ödemediğinizden kaynaklanmaktadır. Zamanında ödenmeyen borçlar sadece sicilinizi değil, kredi notunuzun düşmesine de sebep olmaktadır. Bu durumda olan milyonlarca insan bulunmaktadır. Bankalara olan borçlarından dolayı hacizlik olup, zorluklar çekmektedirler. Borçlarına günlük faizler de işlenerek iyice ödenmeyecek duruma gelebilmektedir. Bunun için bankalara olan borçlarınızı zamanında ödemeniz çok önemli. Asla ödeme zorluğu çekeceğinizi düşündüğünüz borçların altına girmeyin.

Aynı bu durum banka dışı kredi veren kurumlar için de geçerlidir. Uygun bir ödeme planınız yoksa veya karşı tarafa ödeyemeyeceğinize dair bir intiba bırakıyorsanız ve yeterince ikna edici değilseniz kredi alamazsınız

Kategori: Borç Sorgulama
Yazar: Tarih: 29 Haziran 2016 - 5:53:57

Benzer Konular

Yazıya Yapılan Yorumlar

 1. Taner dedi ki:

  Merhaba
  Senetle kredi kampanyasından yararlanmak istiyorum.

 2. Arzu dedi ki:

  Ocak ayında tamamı geri ödenmek üzere acil kredi ihtiyacım bulunuyor. Lütfen acil geri dönüş bekliyorum

 3. Yunus altın dedi ki:

  Başvuru nasıl ve nereden yapıyoruz

 4. Ibrahim dedi ki:

  Gemide çalışıyorum 2800 net maşım var acil olarak 10 bin tl lazım

 5. Ramazan dedi ki:

  Acil paraya ihtiyacım var ne yapmalıyım senetle kredi

 6. sonay dedi ki:

  Merhaba çok acil 20.000 tlye ihtiyacım var aylık 750 ödeme yapabilirim borçlarımı ödedikten sonra lütfen yardımcı olurmusunuz gerçekten zor durumdayım

 7. Doğan dedi ki:

  Güçlü bir sosyal altyapı üzerine riski neredeyse yok denecek kadar bir iş kurmak için 200-300 bin liraya ihtiyacım var. İstediğiniz kadar düzenli geliri olan kefil bulunur. Vade konuşulabilir, beklentim 3 yıldır.

Yukarı Çık