Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Bayram Kredisi 2016

2016 bayram kredisi kampanyaları ile kredi nakit ihtiyaçlarınızı Ramazan bayramı kredisi 2016 ile karşılayabileceksiniz. Bu konudaki aramalar bayram kredileri,bayram özel ihtiyaç kredisi,ramazan bayramı kredisi 2016, bayram kredileridir.Bayramın gelmesine henüz zaman olmasına rağmen bankalar, müşterilerinin artan ihtiyaçlarını karşılayabilmek için çeşitli krediler hazırlamaya başladı. Bu kredi kampanyaları, henüz televizyonlarda gösterilmemesine rağmen bankaların ilgili bölümlerinde yer alan çalışanlar, krediler hakkında detaylı incelemeler yapmaya başladı. Bayram kredileri, Ramazan ve Kurban Bayramları dönemlerinde hazırlanan ve herkesin kolay bir şekilde alabileceği krediler olarak hazırlanmaktadır. Dönem kredilerinin önemli özelliklerinden birisi olan bayram kredilerinde, vade seçenekleri ve faiz oranlarının daha düşük olmasına dikkat edilir. Çünkü, bayramda herkesin masrafı artacağı için bankalara olan kredi talebi bu dönemde yoğun olarak artmaktadır. Bankalar da kredilerin bu şekilde ilgi göreceğini bildiği için uygun ödeme koşulları ile fazla kredi ödeme seçeneklerine yönelmektedir. Bankalardan alınacak olan kredilerde, kredi notu ve diğer şartlar yoğun bir şekilde araştırılmaktadır. Ancak en önemli nokta kredi notudur. Kredi notu düşük olan kişilerin başka bankalardan da kredi alma ihtimali çok zayıftır. Kredi almak isteyen kişilerin bu aşamada önemli çok dikkatli olması gerekmektedir.

ramazan bayramı kredileri 2016

ramazan bayramı kredileri 2016

Bankaların bayram kredileri ile ilgili bilgileri yazımızda bulabilirsiniz. İşte bankaların yakın zamanda duyurmayı planladığı bayram kredileri;

Akbank Bayram Kredisi 2016

Akbank ile birlikte Ramazan Bayramı için artan masraflarınızı karşılayabilecek bir kredi alabilirsiniz. Bu kredi, Akbank’ın en yakın bayram olan Ramazan Bayramı için özel olarak hazırladığı kredidir. Akbank Bayram kredisinin faiz oranları 1,35’ten başlamaktadır. Bununla birlikte bu kredilerinizi 50 bin TL’lik üst limitlere kadar alabilirsiniz. Kredilerinizi çok rahat bir şekilde ödeyebilmeniz için Akbank, kredi vadelerini 36 aya kadar çıkarmıştır. Üstelik bu krediye Akbank Direkt üzerinden doğrudan başvuru yapabilirsiniz.

Garanti Bayram Kredisi 2016

Garanti Bankası 2016 yılına özel olarak en yakın bayram olan Ramazan Bayramı için bir kredi hazırladı. Garanti Bankası Ramazan Bayramı kredisi, bu sene Garanti Bankası Bahar Kredisi’nin ardından en uygun şartlarla hazırlanmış kredilerin başında gelmektedir. Garanti Bankası Bayram Kredisi ile birlikte siz de bütün masraflarınızı karşılayabilirsiniz. Bu kredinin faiz oranları 1,38’den başlamaktadır. 30 bin TL’ye kadar alınabilen kredi, 36 aylık vadeler ile ödenebilmektedir. Bu krediye Garanti Bankası internet şubesi ve Garanti Bankası cep şubesi üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

İş Bankası Bayram Kredisi 2016

İş Bankası için bayram kredileri artık geleneksel hale gelmiştir. Türkiye’nin en uzun soluklu bayram kredisi veren bankalarının başında gelen İş Bankası, Bayram Kredisi ile birlikte sizlerin bu dönemde artan masraflarını karşılamanız için yardımcı olmaktadır. İş Bankası bayram kredisi şu an için Ramazan Bayramı’na özel olarak hazırlanmıştır. Bununla birlikte İş Bankası Ramazan Bayramı kredisi 1,33’lük faiz oranları ile verilmektedir. 25 bin TL’ye kadar alınabilen bu krediler sayesinde siz de hem sevdiklerinizin hem de kendinizin ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Bayram dönemi artan masrafların karşılanabilmesi için nakit desteğine ihtiyaç duyulan bir dönemdir. Bu ihtiyaçlarınızı İş Bankası Ramazan Bayramı kredisi ile karşılayabilirsiniz.

Yapı Kredi Bayram Kredisi 2016

Düşük komisyonlu ve düşük faizli krediler ile bu sene adından sıkça söz ettiren Yapı Kredi, Bayram Kredisi ile de sizlerin ihtiyaçlarına çare oluyor. Artan masrafların karşılanması için kolları sıvıyan Yapı Kredi çok yakında yeni bayram kredisini duyurmayı planlıyor. Bu kredi sayesinde siz de acil ihtiyaçlarınıza karşılık bulabilirsiniz. Yapı Kredi Bayram Kredilerine başvuru için yapmanız gereken tek şey bankanın internet şubesine göz atmak. Bu kredinin faiz oranları 1,34’ten başlamaktadır. Kredilerinizi 36 aylık vadeler ile ödeyebilirsiniz. Kredilerin üst limitleri 40 bin TL olarak belirlenmiştir.

Denizbank Bayram Kredisi 2016

Türkiye’nin en önemli bankalarından birisi olan Denizbank, bu bayram acil ihtiyaçlarınızın karşılanabilmesi için sizlere pek çok fırsat sunuyor. Bu kredileri almak isteyen kişilerin hemen bir Denizbank şubesine gelmesi gerekmektedir. Denizbank Bayram Kredisi ile birlikte siz de mutlu bir bayram geçirebilirsiniz. 1,37’lik faiz oranlarının yanı sıra 50 bin TL’lik üst kredi limiti ile Denizbank, sizlere dev bir ihtiyaç kredisi kampanyası da hazırlamaktadır. Denizbank Bayram Kredisi, yakın zamanda resmi kaynaklardan da duyurulacaktır.

ING Bank Bayram Kredisi 2016

ING Bank verdiği krediler ile son dönemlerin en önemli çıkışlarından birisini yaptı. ING Bank, önümüzdeki ilk bayram olan Ramazan Bayramı ile birlikte acil nakit sorunlarınızın karşılanmasını sağlıyor. Bununla birlikte ING Bank kredilerini alarak ING Bank’ın özel müşterisi olma ayrıcalığını da yaşama şansına sahip olabilirsiniz. ING Bank, Ramazan Bayramı kredisinde 1,32’lik faiz oranlarını uygulamaktadır. Buna ek olarak ING Bank, 3 aydan başlayan minimum vade oranlarının yanında 36 aylık vade imkanları ile sizlere pek çok avantaj sunmaktadır. ING Bank kredilerinden yararlanabilmek için hemen bir şubeye gelin. ING Bank bayram kredilerinin bir diğer avantajı da bu kredilerin taksitlerinin artan şekillerde ödenebilmesidir. Artan taksitli ve eşit taksitli kredi ödeme seçenekleri ile birlikte siz de kolay ödenebilen bir kredi sahibi olabilirsiniz.

Vakıfbank Bayram Kredisi 2016

Acil durumlarda halden anlayan krediler ile birlikte sizlere her konuda destek olan Vakıfbank, kolay ödenebilen krediler ile bayram kredisi projesini gündeme getirmektedir. 1,37’lik faiz oranlarının yanı sıra 45 bin TL’lik kredi imkanı sunan Vakıfbank, bayram kredilerinde taksit konusunda da esnek davranmaktadır. Bu kredileri, eşit ödemeli veya balon ödemeli taksitler ile ödeyebilirsiniz. Kredi ödeme planlarını Vakıfbank personeli ile birlikte yaparak siz de bu bayramı çok mutlu bir şekilde geçirebilirsiniz.

Kategori: Borç Sorgulama
Yazar: Tarih: 23 Mayıs 2016 - 7:16:15

Benzer Konular

Yukarı Çık