Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Başvurum Nerede Teb

Bankalar arasında lider olmak ve yenilikçi müşterilerine kaliteli hizmet hissedarlarına ise sürdürülebilir kar yaratmak amacı olan Teb Bankası hem müşterileri hem çalışanları için Türkiye’nin en yenilikçi en pratik bankası olması öngörülmektedir.

Teb hizmet mükemmeliyetine ve müşterilerine kendini adamış tüm paylaşımlarına aynı şekilde yaklaşmış sürdürülebilir ve karlı büyümeye odaklı bir banka hizmeti vermeyi planlamaktadır. Neredeyse bütün bankalar internet üzerinden çevrimiçi kredi kartı başvurusu kabul etmektedir. Bunun yanı sıra yapılan kredi kartının başvuru sonucunu öğrenmek adına da bir sistem sunmaktadır.  İnternet ortamında hem kredi kartı başvurusu yapıp hem de başvurunuzun son durumunu öğrenebilirsiniz.

TEB KREDİ BAŞVURUSU NASIL SORGULANIR?

Sizler de TEB bankasını tercih edip kredi başvurusu yaptıysanız yapmış olduğunuz kredi başvurularınızın durumunu teb.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Başvurunuzun durumunu öğrenmeniz için yapmanız gereken teb.com.tr adresine girip karşınıza çıkan sayfada TC kimlik numaranızı ve cep telefon numaranızı girmektir. Daha sonra sitenin sunduğu güvenlik sistemi olan güvenlik kodunu girmeniz gerekiyor. Ve işte karşınızda başvurunuzun son durumu kredi kartı başvurunuz kontrol edildi mi edilmedi mi dilediğiniz tüm durumunu öğrenebilme imkânına sahipsiniz.

Kategori: TEB Bankası Kredi Başvurusu
Yazar: Tarih: 25 Aralık 2015 - 10:51:35

Benzer Konular

Yukarı Çık