Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Başakkart İle 6 Ay Vadeli Mazot Alın

Türkiye’nin çiftçilere ve tarım çalışanlarına en çok avantaj sağlayan kartı olan Başakkart ile ödemelerinizi çok kolay bir şekilde yapabilir ve tedarikçi firmalar sayesinde bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. OPET ve Sunpet, Ziraat Bankası ile ortak bir kampanya düzenleyen Başakkart, çiftçilerin tarım alanlarında gerekli olan mazot masraflarında önemli bir avantaj sağlıyor. Bu anlaşma ve kampanya çerçevesinde Başakkart sahibi çiftçiler, anlaşmalı OPET ve Sunpet istasyonlarından aldıkları yakıtın ödemesini vade farksız olarak 6 ay sonra yapma hakkına sahip olabiliyor.

Bunun yanı sıra çiftçiler ve tarımsal alanda üretim yapan kişiler Başakkart ile akaryakıtın yanı sıra tohum, yem, gübre ve ilaç alımlarını da yapabiliyor. Bunun için anlaşmalı tedarikçiler ve diğer üye iş yerlerinden faizsiz, 5  ve 6 ay vadeli olarak Başakkart ile gerekli olan toprak mahsülleri ürünleri ve mazotlar alınabiliyor.

başakkart

başakkart

Çiftçiler Başakkart ile ödemelerini de belirtmeleri durumunda kendi gelir tarihlerine göre düzenleyebiliyor. Hasat dönemlerinde da özel indirim ve kampanyaların sahibi olarak kart borçlarını ertelemeli olarak kolay ve hızlı ödeme hakkına sahip olabiliyorlar.

Kategori: Ziraat Bank
Yazar: Tarih: 30 Mayıs 2016 - 8:23:42

Benzer Konular

Yukarı Çık