Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Bankpozitif Araç Kredisi

Bankpozitif araç kredisi nasıl alınır? Hemen hemen herkesin hayalinde istediği bir araç modeli vardır. Mesela benim en büyük hayalim Mini Cooper. Tabi şuan da çoğu kişinin de  olduğu gibi benim için de hayal. Ama hayatın insana ne getireceği belli mi olur, diyerek  ümitlerimizi her daim ayakta tutuyoruz. Neyse konumuza geri dönelim. Araç kredisi almak için bir çok bankalarda araştırmak yapabilirsiniz. Ne kadar faiz oranları, dosya masrafları ne kadar, araç kredisi en fazla kaç ayda alabilirim? diye araştırmalar yapabilirsiniz. Hatta sıfırını alamadığımız araçların bile ikinci el araç kredisi de artık alınabiliyor.

Bankpozitif bankasında cazip araç kredisi sunmaktadır. En fazla 48 ay vade ile araç kredisi çekebilirsiniz. Örneğin; 50 BİN TL lik bir araç almak istiyorsunuz, 48 ay vade ile aylık ödemelerinizi 1600 TL olacaktır. Yani geri ödemeleriniz 76,800 TL olacaktır.

Bank Pozitif Taşıt Kredisi Masrafları YOK

BankPozitif Kredi Başvurusu

BankPozitif Kredi Başvurusu

Sadece sıfır araç kredisi değil, almak istediğiniz ikinci el taşıt kredisi de vermektedir. Tabi ki şartları sıfır araca göre daha farklı. Örneğin 3 yaş ve altı şartı ile ikinci el taşıt kredinizi onaylanmaktadır. Bankpozitif bankasından kullanacağınız araç kredisinde dosya masrafı almıyorum. Bu bir çok bankadan önce tercih sebebiniz olabilir. Çünkü taşıt kredisi için bir çok banka en az 500-600 TL civarında dosya masrafı almaktadır. Kullanacağınız kredi ne olursa olsun tek kuruş komisyon da ödemiyorsunuz.

Bank Pozitif Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme

Bankpozitif bankasından araç kredisi kullanmak istiyorsanız size en yakın Bankpozitif bankasından başvuruda bulunabilir ya da 0216 538 25 25 numarasını arayarak tüm detaylarıyla ilgili olarak sorularınızın cevabını alabilirsiniz. Yada en kolay olan, oturduğunuz yerden Bankpozitif bankacılık sisteminden, almak istediğiniz araç kredi miktarını hesaplayabilir, başvurunuzu da TC kimlik numaranızı, adınızı, soyadınızı, e posta adresinizi  ve iletişim bilgilerinizi yazarak başvuruda bulunabilirsiniz.

En kısa zamanda kredi başvurunuz iletişim bilgilerinize ulaşır. Başvurunuz onayladıktan sonra Kimlik belgenizle ve gelirinizi gösterecek maaş bordrosu ile Bankpozitif bankalarından çekebilirsiniz.

Kategori: Bankpozitif
Yazar: Tarih: 26 Mart 2016 - 9:51:47

Benzer Konular

Yukarı Çık