Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Bankasya İnternet Şubesi Giriş

Bankacılık sektörünün vazgeçilmez isimlerinden biri olan Bankasya internet şubesi giriş yaparak siz de bütün bankacılık işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Bildiğiniz gibi artık banka şubelerine gitmeye gerek kalmadan internetin olduğu her yerden kolayca işlem yapılabiliyor. Bankasya’da internet şubesi ile müşterilerine kaliteli hizmet sunmaya devam ediyor.

Acil havale mi yapmanız lazım? Belki de hemen ödeme yapmak istiyor sunuz öyle mi? O zaman Bankasya internet şubesi ile istediğiniz işlemi 7/24 yapabilirsiniz. Ancak, internet şubesinden faydalanabilmek için öncelikle başvuru yapmanız gerekiyor. Başvurunuzu yaptıktan sonra belirleyeceğiniz şifre ve müşteri numaranız ile Bankasya internet şubesi giriş yapabilirsiniz.

Bankasya İnternet Bankacılığı

bankasya internet şubesi

bankasya internet şubesi

Bankasya internet şubesi müşterilerinin 7/24 hizmetine açık olarak hizmet vermektedir. Eft,havale,yatırım,hesap özeti,fatura ödeme,para yatırma, hisse senedi gibi daha sayısız işlemi oturduğunuz yerden yaparak işlemlerinizi anında sonlandırabilirsiniz. Ayrıca, Aya Mobil uygulaması ile de tüm bankacılık işlemlerinizi cep telefonunuzdan da yapmanız mümkün. Uygulamayı telefonunuza yükledikten sonra internetin olduğu her yerden işlem yapabilirsiniz. Üstelik Asya Mobil’den yapacağınız bütün bankacılık işlemleri ücretsizdir.

Kategori: Bank Asya
Yazar: Tarih: 24 Ağustos 2015 - 11:10:51

Benzer Konular

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. asya dedi ki:

    Bankasya internet bankacılığı şifremi unuttuğum için giriş yapamıyorum. Tekrardan şifre almak için ne yapmam gerekir?

Yukarı Çık