Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Bankalarla Sorunu Olanlara Kredi Verilir

Acil kredi ve acil para talebinde bulunan kişilerin gerçekten ihtiyacı olan ayrıca bankalarla sorunlu olan kara liste yahut kırmızı listede olan veya sürekli kredi başvurusuna red yiyenler, kredi başvuru taleplerini detaylıca yazarak iletebilirler.

Bankalar ile kredi başvuru sürecinde sıkıntı yaşayan kişilerin sayısı bir hayli fazladır. Bunun nedeni toplum genelinde maalesef kredi notu ortalamasının çok düşük olması ve önceki dönemlerde kredi kartları ile ilgili sorunlar yaşanmasıdır. Bankalar, kredi başvurularında pek çok duruma dikkat etmektedir. Bu sayede artık eskisi gibi isteyen herkese kredi vermemektedir.

senetle kredi veren

senetle kredi veren

Kefilden bile daha güvenilir bir veri sağlayan kredi notu, bu noktada devreye girmektedir. Kredi notunun düşük olması durumunda bankalardan kredi almak oldukça zor hatta imkansız hale gelmektedir. Bankalardan kredi alamayan ve acil nakit sorunu yaşayan kişiler ise kendilerine farklı kredi bulma yöntemlerini sağlayan kişilere veya kurumlara yönelmektedir. Senetle borç para veren kişiler, bu kişilere önemli bir şekilde yardımcı olmaktadır. En kritik anlarda elden direkt olarak verilen veya hesaba aktarılan nakit kredi, senetle anlaşma sağlanarak verilmektedir. Bunun yanı sıra kredi notuna bakılmaksızın, evrak ve dosya masrafsız krediler verilmektedir.

Komisyonla Kredi Çıkartılır

Uygulanan faiz oranları ise yasal çerçeveler içerisinde verilmekte ve anlaşma gereği hazırlanmaktadır.

Kategori: Borç Sorgulama
Yazar: Tarih: 27 Mart 2016 - 10:42:44

Benzer Konular

Yazıya Yapılan Yorumlar

 1. tülin dedi ki:

  merhaba 20.000 tl kredi ihtiyacım var bordrolu olarak çalışıyorum yardımcı olabilirmisiniz

 2. BARIŞ dedi ki:

  Oğlumun sağlık giderleri için 15.000 TL’ye ihtiyacım var. Silahlı Kuvvetlerden Emekliyim. Ayrıca Mail adresimde görülen şirketin idari işler uzmanı’yım. Aylık gelirim 3500 TL. Şu an aylık 600 TL ödeyebilirim. Acil dönüş bekliyorum.

 3. Edra dedi ki:

  Acil 10000 TL ye ihtiyacım var aylık 2500 TL gelirim var bankalardan kullanamıyorum

 4. yılmaz dedi ki:

  Acil nakite ihtiyacım var servisciyim aracımı degiştiricem 30.000 TL, aylık 1500 TL taksitle ödeme şartıyle kredi istiyorum

 5. Niyazi dedi ki:

  Acil 60000 tl krediye ihtiyacım var ayda 2000 tl ödeyebilirim devlet memuruyum ya senetle yada komisyonla her ikiside olur

 6. Gulay dedi ki:

  Acele senetle para lazım, kara listedeyim kamu çalışanıyım nasıl yardımcı olursunuz?

Yukarı Çık