Kredi Notu Öğrenme Sorgulama


Bankaların Mtv Ödeme Kampanyaları

Motolu taşıtlar vergisi için geri sayım başladı. Motorlu taşıt kullananlar için her yıl düzenlenen kampanyalar 2015 yılında da devam ediyor. Özellikle kredi kartı kullananlar için bankaların MTV ödeme kampanyaları adeta birbiri ile yarışıyor. Eğer kredi kartı kullanıyorsanız ve mtv ödemeniz varsa birbirinden güzel kampanyalar sayesinde hem indirimler hem de hediyeler kazanabilirsiniz.

2015 yılında yine bankalar rekabete devam ediyorlar. Hemen hemen bütün bankalar mtv ödeme kampanyaları ile tüketicileri kendilerine çekmeye çalışıyorlar.

Mtv ödeme kampanyaları yapan bankalar arasında ilk sırayı Garanti Bankası alıyor. Motorlu taşıtlar vergisi ödemesini Garanti.com.tr üzerinden,Garanti internet şubesinden,paramatiklerden veya Alo Garantiden yapan müşterilere store.piranha sitesinden yapacakları tablet alışverişlerinde %40 indirim imkanı sunuyor.

Bir diğer banka Denizbank olup, MTV ödemesini Denizbank’tan yapan müşterilere 6 taksitle ödeme ve Autowzx fırsatı sunuluyor. Üstelik bu kampanya dahilinde OGS cihaz bedeli de hediye! Diğer banka ise İş Bankası olup, 100 TL ve üzeri yapılan ödemelere 3 taksit imkanı sunuyor. 2 Ocak-2 Şubat 2015 tarihleri arasında geçerlidir.

Yapı Kredi’de MTV kampanyası ile dikkat çekiyor. Mtv ödemesini Yapı Krediden yapanlara Sonax Hybrid Boya koruma paketi 360 TL yerine 180 TL, Sonax Antifrizli konsantre cam suyu da hediye! Kampanya 1-31 Ocak 2015 tarihleri arasındadır.

Akbank ise MTV ödemesini bankasına yapanlara hem 300 TL ve üzeri işlemlerde 3 taksit imkanı sunuyor hem de otopratik/speedy mağazalarında ücretsiz kapsamlı check-up ve Energizer akülerde %30’a varan indirim kazanıyor. Ziraat Bankası da kampanya yapan bankalar arasında yer alıyor.

Mtv ödemesini Ziraat Bankası’nda yapanlara 250 TL’ye kadar 3 taksit, 250 TL ve üzeri işlemlerde ise 5 taksit imkanı var. Kampanya 1 Ocak-3 Şubat 2015 tarihleri arasında geçerlidir.

Bizlere Soru SORUN, En Kısa Sürede Cevap Alın ! Soru Sormanız için Soru-Cevap bölümünü ziyaret edin.
Uzmana soru
sor
Kategori: Diğer
Yazar: Tarih: 25 Temmuz 2015 - 10:28:06

Benzer Konular

Yukarı Çık