Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Bankaların İnternet Bankacılığı Giriş Sayfaları

Modern bankacılığın esaslarından birisi da bankaların internet bankacılığı işlemleridir. İnternet bankacılığı giriş işlemleri ile birlikte bulunduğunu her yerden bütün bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz. Her banka müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek için internet bankacılığı sayfalarını geliştirmeyi amaçlamaktadır. Bu sayfalar üzerinden müşteriler istedikleri hizmetleri alabilmektedir. Bankaların internet şubelerinden yararlanabilmek için öncelikli olarak o bankanın müşterisi olmak ve internet bankacılığı hesabının olması gerekmektedir. Türkiye’deki bankalar arasında internet bankacılığını düzenli bir şekilde kullanan bankalar ise şunlardır;

Akbank Direkt İnternet Bankacılığı

akbank internet bankacılığı

akbank internet bankacılığı üzerinden sorgulayın

Akbank Direkt bankacılığı sayesinde en avantajlı mevduat oranları ve döviz kurlarından yararlanabilirsiniz. Bununla birlikte avantajlı ücretlerle  bankacılık işlemlerinizi yaparken hem zamandan hem paranızdan kazanç sağlama şansına da sahip olabilirsiniz. Bununla birlikte birçok farklı lokasyona düzenlenen tatil kampanyaları ile çok özel bir deneyim yaşama şansını yakalama fırsatı bulursunuz. Akbank internet bankacılığı ile birlikte birbirinden farklı sektörlerden farklı markalarla yapılan işbirlikleri ile size özel indirimler kazanma imkanını da kullanabilirsiniz. Akbank Direkt İnternet bankacılığı ile birlikte aynı zamanda müşteri numaranız veya TC kimlik numaranızla giriş yapmak mümkün. Akbank Direkt şifrenizi hatırlamıyorsanız veya şifreniz kilitlendiyse sayfa üzerinden “Şifre Al” butonundan yeni şifrenizi hemen alabilir ve internet bankacılığını keyifli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yapı Kredi Bireysel İnternet Şubesi

yapı kredi internet bankacılığı

yapı kredi internet bankacılığı

Yapı Kredi ile birlikte bütün bankacılık işlemlerinizde bireysel internet şubesi 7/24 aktif olarak kullanılabilmektedir. Yapı Kredi internet şubesi ile birlikte bankaya gitmeden para transferi yapabilirsiniz. Bunun yanında Yapı Kredi ile birlikte kredi kartı işlemlerinden fatura ödemeden hisse senedi işlemlerine kadar birçok işlemi hızlı ve güvenli olarak gerçekleştirebilirsiniz. Yapı Kredi şubelerine giderek internet bankacılığı şifrelerini de alabilir ve güvenli bir şekilde bankacılık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Yapı Kredi internet şubesine giriş yaparken, girişte tek kullanımlık şifre kullanımı zorunludur. Yapı Kredi Bireysel İnternet Şubesi’ne üye olduktan sonra, başvuru sırasında belirttiğiniz cep telefonunuza gönderilecek “Tek Kullanımlık Şifre” nizi bu aşamada kullanabilirsiniz. Böylece güvenliğiniz Yapı Kredi tarafından sağlanmış olur.

Bireysel İnternet Şubesi İş Bankası

iş bankası internet şubesi

iş bankası internet şubesi

İş Bankası Bireysel İnternet Şubesi ile birlikte 7 gün 24 saat geniş işlem seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Bunun yanında İş Bankası bireysel internet şubesi hesabınızdan bütün ödemelerinizi takip edebilirsiniz. Bu bankacılık aracı sayesinde en avantajlı fiyat ve oranlarla işlemlerinizi hızlı ve kolay gerçekleştirebilirsiniz. Bireysel İnternet Şubesi iş bankası giriş sayfası ise kolay kullanımı sayesinde aradığınız her şeyi bulmanıza yardımcı olacaktır. Bireysel internet şubesi genel olarak bankacılık hizmetlerinde bütün araçları kullanmanızı sağlamaktadır. Bütün bunların haricinde İş Bankası internet şubesi temasını isteğinize uygun bir şekilde değiştirebilirsiniz. İş Bankası internet şubesi sayfasında tıpkı sosyal medya hesapları gibi kendi fotoğrafınız kullanabilir ve arka planlarınızı değiştirebilirsiniz.

Garanti Bankası İnternet Bankacılığı

garanti giriş

garanti giriş

Garanti  Bankası internet bankacılığına günün her anında giriş yapabilirsiniz. 7 gün 24 saat müşteri numarası, veya TC kimlik numarası ile birlikte işlemlerinizi yapabilirsiniz. Kredi kartınızla da giriş yaparak yalnızca kredi kartınızla ilgili özel işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Garanti Bankası internet bankacılığı giriş sayfasında bütün alt menü adımlarını hızlı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca sayfa üzerinde ana sayfa butonu ile güncel işlemler özeti, takvim ve ana sayfanızdaki diğer tüm işlemlere ulaşabilirsiniz. Garanti Bankası internet bankacılığı işlemleri özet menüsünde Varlıklar ve Borçlar, Gelirler ve Giderler ve Nakit Akışı gibi kişisel bankacılık alanlarınıza hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bununla birlikte Garanti Bankası internet bankacılığı sayfasında profil ve tanımlama ayarlarınıza ayarlar butonu ile anında değiştirebilirsiniz.

Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı

ziraat bankası internet bankacılığı

ziraat bankası internet bankacılığı

Ziraat Bankası İnternet Şubesi ile birlikte Ziraat Bankası şubelerinde bulunan hesaplarınıza güvenli bir ortamda ulaşabilirsiniz. Bununla birlikte internet bankacılığı giriş sayfası üzerinden her türlü bankacılık işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Ziraat Bankası internet bankacılığı sayesinde 7 gün 24 saat, internet erişimi bulunan herhangi bir yerden tüm bankacılık işlemlerinizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra birçok bankacılık işlemini, şubelere göre çok daha düşük ücretlerle yapabilirsiniz. Dahası en avantajlı oranlarla İnternet Şubesi üzerinden kredi alabilirsiniz. Ziraat Bankası Bireysel İnternet Şubesinden yararlanmak için Ziraat Bankası üzerinde bir vadesiz hesabınızın olması yeterlidir.

Kategori: Kredi Kullanma
Yazar: Tarih: 6 Haziran 2016 - 8:10:27

Benzer Konular

Yukarı Çık