Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Bankalarda Maaş Müşterilerine Krediler Hazır

Bir çok ihtiyaçlarımız için nakit ihtiyacımız olabilir. Bunun için bize en uygun koşullar sunan bankalardan kredi çekeriz. Bunun için ilk önce çalıştığımız banklardan kredi başvurusunda bulunabiliriz. Bankalar müşterilerine bir çok kampanyalar düzenlenmektedir. Özellikle kendi bankalarının müşteri portföyünü yükseltebilmek için ellerinden geleni yaparlar. Kredilerde, kredi kartlarında bir çok kampanyalar düzenlemektedirler.

Banka Maaş Müşterilerine Özel Kredi

Özellikle bankalarından maaş alan müşterilerine anında hazır krediler vermektedirler. Kredi taksitlerine de otomatik olarak maaşlarından kesmektedir. Bu gibi hazır krediler hemen hemen tüm bankalar müşterilerine bu hizmeti sunmaktadır. Maaşlarının 10 katına kadar kredi vermektedir. Hatta bu kredileri seçeneklerini müşterilerine kendileri önermektedir. Özellikle PTT den emekli maaşlarına alan kişiler maaşlarının 15 katına kadar çekebilmektedirler. Size daha cazip gelen banka kampanyasından yararlanabilmek için, maaşınızı istediğiniz bankaya taşıyabilir, o bankanın kampanyasından yararlanabilirsiniz.

maaş müşterilerine özel kredi

maaş müşterilerine özel kredi

Maaşın 10-15 Katına Kadar Kredi

Bu kampanyalardan yararlanmak isteyen kişilerin, taksit ödemeleri bitinceye kadar başka bir bankaya taşıyamayabilirsiniz. Yani kredi borcunuz bitinceye kadar sizden taahhütname isteyebilirler. Ama kredi başvurunuz çok kısa zamanda ve problemsiz olarak krediniz onaylanabilir. Maaşınız aldığınız bankadan istediğiniz miktarlarda kredi başvurusunda veya kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. En azından hiç çalışmadığınız bir bankadan başvuracağınız bir kredi onaylanmama ihtimali daha yüksektir. Ama çalıştığınız bir bankadan başvuracağınız kredi çok daha çok onaylanacaktır.

Bankaların Maaş Taşıma Kampanyaları

Hatta bazı bankalar maaşına taşıyan emeklilere ekstra kampanyalar düzenlenmektedir. Yada bankaya maaşına taşıyan kişiler direk hazır kredi olarak maaşının 10 veya 15 katı kredi düzenlenmektedir. Böylelikle bankalar hem maaşlı müşterileri kazanmış oluyorlar, hemde kredi verme imkanları doğmuş oluyor. Ama diğer bankalardan kredisi olan ve kredi borçlarından dolayı hacizlik olan ve bunun sonucunda maaşının belli bir bölümü kesilen kişilere kredi vermeyi tercih etmezler. Ancak sicili temiz ve diğer bir kredisi var ise, maaşının %45 ini kapsamaması gerekmektedir. Böyle bir sorunlarınız yok ise, ancak o şekilde bankaların bu kampanyalarından yararlanabilirsiniz.  Hangi bankanın avantajları bize daha uygun olursa o banka ya gidip çalışabilirsiniz.

Kategori: Banka Kredileri
Yazar: Tarih: 5 Mayıs 2016 - 8:12:54

Benzer Konular

Yukarı Çık