Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Banka ve Kredi Problemlerimizi Buradan Duyuralım

Banka ve kredi problemlerinizi buradan duyuralım başlıklı sosyal platform siteleri var.  Bu siteler üzerinden bankalar hakkında ki şikâyetlerinizi rahatlıkla duyurabiliyorsunuz. Hatta bu ve benzer sitelerin güzel yanlarından birisi de başka kişilerin aynı problemi yaşamasını engelliyorsunuz.

Örneğin kredi çektiniz ve dosya masrafı kesintisi oldu hemen buradan yazabiliyorsunuz ve belki de aynı krediyi kullanmak isteyen insanların bu sorunla karşılaşmasını engelliyorsunuz. Kredi kartınız da kampanya kapsamında hediyeleriniz mi verilmedi, banka şubesinde ki müşteri temsilcilerinden mi memnun değilsiniz, kredi kampanyasında duyurulan faiz oranıyla aldığınız kredide ki faiz oranı arasında fark mı var yazın ve duyurun.

Ayrıca burada yer alan problemleri bankalarda görebiliyor ve gerek size yapılan gerek ise farkında olmadan yapılan hataların en aza indirilmesini sağlıyorlar. Referansın olumlusu da olumsuzu da bizim için çok önemlidir. Bu siteler sayesinde daha fazla bilinç kazanabiliyoruz.

Siz sıkıntınızı yaşadığınız problemi söyleyin onlar duyursun ve hakkımızı bizim yerimize arasınlar. Bundan daha güzel hizmet olamazdı.

Kategori: Genel
Yazar: Tarih: 6 Aralık 2015 - 9:38:26

Benzer Konular

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. ferhat dedi ki:

    Acil 15.000 tl ye ihtiyacım var verebilecek kişiler en yakın zamanda benimle irtibata geçerlerse sevinirim

Yukarı Çık