Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Banka Sırasında Çıkan Olağan Tartışmalar

Bizim Türk milletinin vazgeçilmez durumu.. Kavga.. insanlar gerçekten şaka gibiler, ufacık bir tartışmayı büyütüp kavga haline getirmeyi nasıl beceriyorlar gerçekten anlaşılır bir durum değil. Ben anlamıyorum çözüm getiremiyorum bu duruma yetişkin insanlar gibi tartışıp çözüme kavuşturmak varken pat küt birbirlerine saldıran insanlar.

Kavgaya her daim açığız…

Bankalarda yaşanan en çok tartışma konusu olan durumda sıra bekleme tabirimce kuyruk sırası. Bankaların günlük yoğun olan dönemleri var. Hep te aynı zamanlar kalabalık olur. Hafta içi pazartesi , Çarşamba , Cuma .. ay olarak ta ay başı , ay ortası ve malum gün ay sonu. Korkunç kalabalık olduğu dönem, hele ki bu dönem yıl sonuna gelince işte o zaman o kalabalıkta kavga tartışma ne ararsanız bulabilirsiniz. Yurdum insanı her daim bu görüntülere alışığız sonuçta.

banka sırasında  kavgalar

banka sırası

Sıra beklerken zamanı olmayan insanlar, yanındakiyle fiş sırasını değiştirmeye çalışanlar ne ararsan var. Bunlar tartışmaya açık konular. Kimseye laf anlatamazsın çünkü o durumlarda öyle bir psikolojiye sahipler ki, resmen algıları sıfırlanıyor. Ve tartışmaya ve kavgaya odaklanıyorlar. Keşke bir şey dese de şuna bir dalsam modundalar. J anlatınca çok komik bir durum ama bunlar gerçekten doğru.

Ama her şeye rağmen bu ülkeden vazgeçemem burası benim yurdum, onlarda yurdumun insanı..

Kategori: Diğer
Yazar: Tarih: 9 Şubat 2016 - 8:03:19

Benzer Konular

Yukarı Çık